Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na MP w Kolarstwie

W weekend 26-27 czerwca w Gorzowie odbywały się Mistrzostwa Polski w kolarstwie. W najważniejszym niedzielnym wyścigu o tytuł Mistrza Polski 2004 wystartowali nasi kolarze z zawodowej grupy PSB. Najlepszy z nich Daniel Czajkowski był dziewiąty. W tym samym dniu Mistrzem Białorusi 2004 został inny z naszych kolarzy - Jewgiennij Sobol. Gratulujemy!

Kolarze z zawodowej Grupy PSB, których sponsorem jest firma KREISEL zdobywaja kolejne szlify. Po bardzo dobrych występach w licznych wyścigach, kryteriach i klasykach, nasi zawodnicy wzięli udział w niedzielnym wyścigu o tytuł Mistrza Polski w Kolarstwie. Na 233-kilometrowej trasie w Gorzowie Wielkopolskim nasi zawodnicy byli bardzo aktywni, do mety dojechali prawie w komplecie, a najlepszy z nich - Daniel Czajkowski finiszował wraz z całym peletonem na 9. miejscu.

Oprócz naszych kolarzy na MP w Gorzowie widoczny był także KREISEL. Samochód szkoleniowy MULTI MOBIL, ulotki, katalogi, foldery, oraz specjalnie przygotowany plakat z kolarzami - wszystko to cieszyło się dużym zainteresowaniem licznie zgromadzonych kibiców.

I jeszcze jedna miła informacja. Inny reprezentant naszej zawodowej grupy Białorusin Jewgiennij Sobol został w niedzielę Mistrzem Białorusi 2004 i będzie reprezentował swój kraj na Igrzyskach Olimpijskiech w Atenach. Gratulujemy!