Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Belgia pokonana!

Brawo Biało-Czerwoni! Polscy piłkarze wygrali bardzo ważny mecz wyjazdowy z Belgią w Brukseli i wracają "do gry" w rywalizacji o awans do Mistrzostw Europy EURO 2008! W Brukseli bardzo dobrze zagrali nasi piłkarze, a rewelacyjnie wprost zaprezentowali się nasi kibice! Gratulujemy!

W środę 15 listopada o 20.30 na stadionie Roi Baudoin w Brukseli Reprezentacja Polski pokonała Belgię 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Radek Matusiak, a nasi byli bezsprzecznie drużyną lepszą na tle chaotycznych i mało zaangażowanych Belgów. Ale nie tylko gra, walka i ambicja naszych piłkarzy pozostaną w pamięci po tym meczu. Najbardziej zapamiętani zostaną nasi kibice, którzy wręcz "zdobyli Brukselę" i pokazali jak wygląda doping najlepszych kibiców w Europie! 15 tysięcy osób wspierało Biało-Czerwonych w meczu z Belgami, a po meczu zdobyli miasto świętując zwycięstwo w pubach, restauracjach i na placach belgijskiej stolicy.

Teraz naszych piłkarzy (i kibiców) czeka ponad 3-miesięczna przerwa po której dokładnie 24 marca spotkamy się z Azerbejdżanem, a 4 dni później 28 marca z Armenią (oba mecze u siebie). Tak więc dłuuuga zimowa przerwa, w której jednak sportowych (nie piłkarskich) emocji nie zabraknie. KREISEL - sponsor Biało-Czerwonych już dziś zaprasza na wiosenne mecze Polaków, z których każdy wygrany będzie nas mocno zbliżał do wielkiego celu - awansu do Mistrzostw Europy 2008.

Obecnie jesteśmy na 3. miejscu w grupie za Serbią i Finlandią, ale różnice są niewielkie i wszystko się jeszcze morze zdarzyć. A tak przy okazji, znów KREISEL przyniósł szczęście naszym piłkarzom. Po raz kolejny blisko 150 kliientów i partnerów firmy dopingowało Biało-Czerwonych na żywo w Brukseli i po raz kolejny ten doping pomógł, a nasi wygrali! Już wrótce zapraszamy na stronie na fotoreportaż z biało-czerwonej Brukseli!