Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Polska liderem!

Po wspaniałym zwycięstwie 5:0 nad Azerbejdżanem polscy piłkarze pokonali w kolejnym meczu Armenię 1:0 i są absolutnym liderem Grupy A na półmetku eliminacji do Mistrzostw Europy EURO 2008. Jesteśmy więc na najlepszej drodze do historycznego awansu do ME... a następne mecze już w czerwcu 2007. Trzymajmy kciuki za naszych!

Po opisywanym przez nas triumfie Polaków nad Azerbejdżanem w Warszawie, w środę 28 marca w Kielcach Biało-Czerwoni zmierzyli się z kolejnym wschodnim rywalem - ekipą Armenii. Tutaj nie było już tak łatwo, ale najważniejsze, że po złotej bramce Macieja Żurawskiego Polacy pokonali Armenię 1:0 i zainkasowali 3 punkty. Te punkty, wobec bardzo korzystnych wyników w innych meczach naszej grupy, pozwoliły na umocnienie się naszych na szczycie grupowej tabeli z 16 punktami.

Teraz czeka nas 2-miesięczna przerwa i już 2 czerwca w Baku Polska zagra rewanż z Azerbejdżanem, a 4 dni później w Erewaniu z Armenią. Potem znowu przerwa (3 miesiące) i decydujące mecze wyjazdowe z Portugalią (8.09) i Finlandią (12.09). Ale skoro nasi wygrali ostatnie 5 meczy, to dlaczego ta seria nie miałaby trwać? KREISEL - Oficjalny Sponsor Biało-Czerwonych gratuluje zwycięstw, pozycji lidera i... trzyma kciuki w dalszej walce o EURO 2008!

Szczegóły dotyczące meczu i tabela naszej grupy - na stronie PZPN.