Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Sukcesy sportowe KREISEL

Wakacje to czas kiedy można odetchnąć choć trochę od typowo branżowych tematów. Dlatego też to doskonała okazja to opisania ostatnich trzech dużych sukcesów sportowych jakie odniosła firma KREISEL, a dokładnie jej pracownicy. Sukcesy te pokazują, że KREISEL nie tylko sponsoruje sport, ale także sam go z sukcesami uprawia!

Pierwszy tytuł - drużynowy zdobyli nasi piłkarze z drużyny KREISEL, którzy wygrali I Międzynarodowy Turniej Haslberger Cup rozgrywany w Susicach (Czechy) 30 czerwca 2007. Turniej ten to oficjalne Mistrzostwa piłkarskie dla drużyn reprezentujących poszczególne firmy i zakłady należące do Haslberger Gruppe, grupy firm budowlanych, której członkiem jest także KREISEL Polska i spółki zależne. W turnieju wystartowało 16 drużyn z 10 krajów, a bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się team KREISEL Polska, który wygrał wszystkie mecze i nie stracił nawet bramki! Po finale (wygranym z HASIT Czechy 1:0) nasi zawodnicy otrzymali puchary i gratulacje z rąk szefów Haslberger Gruppe, a zarazem zaproszenie na następny turniej w 2008 roku... w Polsce!

Drugi sukces sportowy to 2 złote medale Mistrzostw Polski Amatorów w Kręglarstwie Klasycznym wywalczone przez Jarosława Muczka z Działu Marketingu KREISEL. Podczas zawodów rozgrywanych we Wronkach w obsadzie ponad 160 kręglarzy z całej Polski Jarek Muczek zdobył Mistrzostwo Polski Indywidualnie i Drużynowo wraz z kolegami z Amatorskej Ligi Kręglarskiej Vector z Tarnowa Podgórnego (www.ligavector.pl). Warto dodać, że to już trzeci tytuł Mistrzowski - poza dwoma z 2007 roku, ma jeszcze tytuł Mistrza Polski Par z 2005 roku.

I ostatnie wydarzenie sportowe - Mistrzostwa Polski PSB Tenisie Ziemnym. Grupa PSB organizuje liczne imprezy i zawody sportowe, tym razem były to Mistrzostwa tenisistów. I w tym gronie najlepszych tenisistów w firmach budowlanych Mistrzem Polski w singlu został Janusz Łukasik, doradca techniczno-handlowy z Krakowa. Warto jeszcze dodać, że także nieźle radził sobie nasz debel - Janusz Łukasik/Darek Janowiak (doradca ds. marketów z Krakowa), który odpadł po pięknej walce w ćwierćfinale.

Wszystkim sportowcom broniącym barw KREISEL - gratulujemy!