Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Remis i porażka na pożegnanie z EURO

Mimo wielkich oczekiwań i nadziei polskich kibiców Reprezentacja Polski pożegnała się z EURO 2008 już po fazie grupowej. Po porażce z Niemcami i nieco pechowym remisie w ostatniej minucie z Austrią Biało-czerwoni przegrali z Chorwacją i odpadli z turnieju.

Nadzieje związane z pierwszym startem polaków w Mistrzostwach Europy były ogromne, a nie ostudziła ich nawet „planowa" porażka z Niemcami (późniejszymi wicemistrzami Europy). Niestety nasi piłkarze nie potrafili wygrać z Austrią, remisując 1:1 po golu straconym w ostatniej minucie mecz. A na koniec w meczu teoretycznie ostatniej szansy ulegliśmy Chorwacji 0:1. W ten sposób do ćwierćfinału awansowali nasi pogromcy - Chorwaci i Niemcy, a Polska i Austria musiały zakończyć grę w EURO 2008.

Teraz czas na Eliminacje do MŚ RPA 2010, których początek już 6 września 2008, tak więc przed Leo Beenhakkerem i jego sztabem ciężkie lato pracy nad wybraniem takich piłkarzy,. Którzy zagwarantują awans do kolejnej wielkiej imprezy piłkarskiej. KREISEL - sponsor Biało-Czerwonych będzie z kadrą na pewno do MŚ w RPA, tak więc... TRZYMAMY KCIUKI!