Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
KREISEL-ELEWACJA 2016

Wyniki Konkursu KREISEL-ELEWACJA

 

Za nami finał IV edycji konkursu „KREISEL – ELEWACJA 2016”. Spośród nadesłanych projektów jury po burzliwej dyskusji  wyłoniło sześciu laureatów oraz dziesięciu wyróżnionych.

Ideą organizowanego przez firmę KREISEL konkursu jest chęć propagowania interesujących rozwiązań architektonicznych oraz wyróżnienie architektów, inwestorów i wykonawców za elewacje wykonane w technologii KREISEL. Do IV edycji można było zgłaszać realizacje budowlane oddane do użytku mię-
dzy 1 stycznia a 31 grudnia 2016 roku. Nagrody i wyróżnienia zostały przy-
znane w sześciu kategoriach, tj. nowy budynek do 1000 m2 , nowy budynek powyżej 1000 m2, budynek po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek po renowacji (zabytkowy), budy-
nek z zastosowaniem nowości produktowych 2016. Z uwagi na szereg różnorodnych i interesujących prac, obok 6-ciu nagród głównych jury zadecydowało o przyznaniu 10-ciu wyróżnień:

Lista laureatów:

I kategoria Nowy budynek do 1000 m2 :

  • Nagroda Główna – Dariusz Zajęcki / URB DARBET, Hotel Condo, Busko Zdrój
  • Wyróżnienie I – Henryk Święch / ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY, Dom jednorodzinny, Bochnia

II kategoria Nowy budynek powyżej 1000 m2:

  • Nagroda Główna – Robert Paczek / TOROO APARTMENTS DVE Sp. z o o, Sp. k., Budynek mieszkalny wielorodzinny, Warszawa
  • Wyróżnienie I – Jan Palej / ZAKŁAD USŁUGOWY REMONTOWO-BUDOWLANY, Przedszkole samorządowe, Kraków
  • Wyróżnienie  II – Wojciech Szczepkowski / JAZ-BUD Sp. z o.o., Budynek mieszkalny wielorodzinny, Białystok

III kategoria Budynek po rekonstrukcji lub adaptacji:

  • Nagroda Główna – Robert Kaczmarek / PHU ELVIS , Urząd Gminy, Żychlin
  • Wyróżnienie I – Piotr Lipski / FHU MAG-BUD, Dom Pomocy Społecznej, Grajewo.
  • Wyróżnienie II – Rafał Sirocki / WITRAL ELEWACJE, Budynek mieszkalny, Lębork

IV kategoria  Budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji:

  • Nagroda Główna – Waldemar Skrodzki / KOLBUD Sp. J. , Blok mieszkalny, Łomża
  • Wyróżnienie I – Andrzej Sitkowski / ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY, Blok mieszkalny, Suwałki
  • Wyróżnienie II – Artur Fiłonowicz /USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE , Blok wielorodzinny mieszkaniowy, Czarna Białostocka

V kategoria Budynek po renowacji (zabytkowy):

  • Nagroda Główna – Łukasz Kowacz  / PLANIUM Sp. z o.o., Zespół Pałacowo-Parkowy, Malina
  • Wyróżnienie I –Jarosław Buchholc / FIRMA USŁUGOWA, Kamienica, Gdańsk
  • Wyróżnienie II – Marcin Maliszewski / E&M, Kamienica, Bytów

VI kategoria Budynek z zastosowaniem nowosci produktowych 2016:

  • Nagroda Główna – Adam Górski / Dom jednorodzinny, Gromadzyn  
  • Wyróżnienie I –Tomasz Chmieliński / P.P.U.H. TOMBUD, Budynek mieszkalny wielorodzinny, Gdańsk

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Patronat prasowy nad Konkursem sprawowały miesięcznik BUILDER oraz dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.