
Nowość do klinkieru
Okładziny klinkierowe wymagają specjalistycznych rozwiązań budowlanych: odpowiednich zapraw murarskich (w przypadku cegieł klinkierowych), lub klejących (w przypadku płytek klinkierowych) oraz profesjonalnych zapraw do spoinowania takich jak FUGA 701. Produkt ten umożliwia uzyskanie spoin o dużej wytrzymałości mechanicznej i przyczepności do krawędzi elementów klinkierowych.
Ważną zaletą FUGI 701 jest zawartość trasu reńskiego, który ogranicza możliwość powstawania wykwitów solnych. Dla użytkowników końcowych istotne jest to, że FUGA 701 jest odporna na zmienne warunki pogodowe: mróz, palące słońce, opady atmosferyczne oraz posiada odpowiednio szeroką gamę kolorystyczną składająca się z 5 kolorów (szary, grafit, czarny, brązowy, ceglasty), które są idealnie dopasowane do kolorów zaprawy murarskiej do klinkieru POZMUR-KL 130. Zaprawę można stosować przy szerokości spoin od 5 do 20 mm.
Zdaniem Bartosza Polaczyka, produkt managera KREISEL, FUGA 701 jest bardzo dobrym uzupełnieniem oferty klinkierowej KREISEL i powinna być prawdziwym rynkowym hitem w swoim segmencie produktowym. I już pierwsze wyniki sprzedażowe świadczą o tym, że produkt ten rzeczywiście może doskonale zwiększyć sprzedaż KREISEL w segmencie fug.
Więcej informacji na temat produktu wraz z materiałami technicznymi - na podstronie produktu. Zapraszamy!
powrót do listy aktualności
