Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
Szkolenia_top

Akademia KREISEL

 

Obok wiedzy na temat produktów, równie istotna jest znajomość technologii, którą staramy się przekazać podczas naszych kursów realizowanych w ramach tzw. AKADEMII KREISEL.

Szkolenia organizowane są dla wykonawców na terenie całej Polski. Odbywają się w fabrykach KREISEL (Poznań, Będzin, Ujazd, Kaliska, Ostrołęka) w tzw. „sezonie martwym”:   późną jesienią oraz w okresie zimowym.

Ze względu na warsztatowy charakter szkoleń, preferowane są grupy liczące od 12 do 18 osób. W ramach kursu uczestnicy mają możliwość zapoznania się zarówno z produktami firmy KREISEL, jak również z technologią ich nakładania. Podczas spotkań przekazywane są praktyczne wskazówki i informacje na temat nowości produktowych. W części praktycznej natomiast demonstrowane są sposoby stosowania prezentowanych w czasie szkoleń wyrobów Każdy uczestnik ma także możliwość przyjrzenia się z bliska właściwościom technologicznym produktów omawianych w ramach zajęć. Każda z osób biorących udział w Akademii KREISEL otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia oraz próbki wyrobów firmy KREISEL. Po szkoleniu wykonawcy objęci są opieką serwisową i doradczą. Ponadto informowani są także na bieżąco o nowościach firmy oraz o promocjach sprzedażowych.

Wszystkich Państwa, którzy chcą poznać najnowsze technologie oraz produkty, a także doskonalić swoje umiejętności z zakresu doboru i stosowania materiałów firmy KREISEL, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

AKADEMIA-KREISEL VI-formularz 1,74 MB

 

KOORDYNATOR PROJEKTU:
Dagmara Krygiel
tel. kom. +48 510 044 080
e-mail: dagmara.krygiel@kreisel.pl