Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2003

 

Wsparcie dla Betlejemki

Podczas wigilijnego spotkania pracowników i gości KREISEL prezes Szczepan Gawłowski przekazał 10 000 złotych na rzecz Społecznej Fundacji dla Dzieci Bezdomnych Betlejemka.

Więcej

„Serce za serce” dla firmy KREISEL

Kilkuletnie wsparcie firmy KREISEL dla Ośrodków i Domów Monaru nie pozostało niezauważone. Niedawno firma otrzymała statuetkę i dyplom "Serce za Serce" za długoletnią współpracę, za serce i zaangażowanie w sprawy ludzi uzależnionych i bezdomnych.

Więcej

KREISEL wspiera budowę ośrodka na Lednicy

Od kilku lat KREISEL zaangażowany jest w pomoc finansową i materiałową dla Ojców Dominikanów tworzących ośrodek duszpasterski na Lednicy - miejscu corocznych wielkich spotkań młodzieży.

Więcej

Rodzinny Dom Dziecka we Wrocławiu

We Wrocławiu powstaje Rodzinny Dom Dziecka - dom w technologii szkieletowej budowany przez firmę Kronopol. Partnerem przedsięwzięcia została firma KREISEL.

Więcej

Remont Kościoła na Grobli

W poznańskim Kościele pw. Wszystkich Świętych na Grobli trwa gruntowna renowacja. Aktywnie uczestniczy w niej firma KREISEL, przekazujac nieodpłatnie produkty służące do prac remontowych - głównie do tynkowania i malowania.

Więcej

Pomoc dla Ośrodka w Psarach na Śląsku

Od września 2000 roku spółka Kreisel - Technika Budowlana pomaga sarnowskiemu punktowi konsultacyjnemu Świetlicy Socjoterapeutycznej, działającej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Psarach na Górnym Śląsku.

Więcej

Fundacja Mielnica w Koninie

Firma Kreisel przekazała w darze materiały budowlane dla konińskiej Fundacji Mielnica, prowadzącej Środowiskowy Dom Samopomocy im. doktora Piotra Janaszka.

Więcej

Fundacja "Betlejemka"

Norbert Kreisel, założyciel firmy KREISEL GmbH, przekazał 20 000 złotych na rzecz Społecznej Fundacji dla dzieci Bezdomnych "Betlejemka".

Więcej

Piłka nożna niepełnosprawnych

KREISEL został sponsorem VIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Domów Pomocy Społecznej. Na starcie turnieju, który odbywał się w Strzałkowie (k/Wrześni) stanęły aż 24 druzyny i ponad 300 zawodników!

Więcej

Pomoc dla "Barki"

KREISEL przekazał ponad 9 ton materiałów budowlanych na rzecz Fundacji Pomocy Wzajemnej "Barka" z Poznania. Produkty te zostaną wykorzystane w budowie tanich mieszkań dla bezdomnych, mieszkających obecnie w schroniskach Barki.

Więcej