Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2004-2006

 

Pomoc dla Halemby

Pomagamy rodzinom ofiar katastrofy w Kopalni Halemba. KREISEL, Oficjalny Sponsor Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej, został sponsorem meczu Reprezentacja Polski - Reprezentacja Śląska, który odbył się w sobotę 9 grudnia na stadionie Ruchu w Chorzowie. Całkowity dochód z tego spotkania zostanie przekazany rodzinom tych, którzy zginęli w górniczej tragedii.

Więcej

Dzielą się sukcesem

W sobotę 3 czerwca w Strykowie k/Stęszewa odbył się coroczny tradycyjny Piknik Loży Wielkopolskiej Business Centre Club. Podczas tego spotkania członków i sympatyków największej organizacji biznesowej w Wielkopolsce, kanclerz Loży BCC Szczepan Gawłowski przekazał pieniężne dary dla dwóch instytucji działających na rzecz pomocy potrzebującym. Dary te przekazała firma KREISEL Technika Budowlana, której Prezesem jest właśnie Kanclerz Gawłowski.

Więcej

Spełniamy marzenia dzieci!

Przed tegorocznymi zawodami Pucharu Świata w Zakopanem, na których tradycyjnie byliśmy sponsorem do firmy zwróciła się znana Fundacja Mam Marzenie, która zaproponowała nam spełnienie marzenia młodego chorego chłopca chcącego spotkać się z Adamem Małyszem. Oczywiście zgodziliśmy się i w ten sposób 13-letni Marek z Poznania mógł spełnić swoje wielkie życiowe marzenie…

Więcej

Prezenty dla Domów Dziecka

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Loża Wielkopolska Business Centre Club tradycyjnie już obdarowała prezentami i paczkami świątecznymi dzieci z dwóch wybranych wielkopolskich domów dziecka – tym razem z Poznania i z Kobylnicy, a także ze Szpitala Rehabilitacyjnego dla dzieci w Kiekrzu. Prezenty wręczał osobiście prezes firmy KREISEL i zarazem od listopada 2005 Kanclerz Loży Wielkopolskiej BCC Szczepan Gawłowski.

Więcej

Sponsoring premiery filmu rosyjskiego

Firma KREISEL, poza regularnymi działaniami w sponsoringu sportowym, co pewien czas angażuje się we wsparcie wydarzeń kulturalnych. Jednym z nich była polska premiera słynnego rosyjskiego filmu „Radca Stanu” organizowana w poznańskim Kinie Apollo we współpracy z Konsulatem Generalnym Federacji Rosyjskiej w Poznaniu.

Więcej

Olimpijczycy dzieciom - VI Piknik Olimpijski

W niedzielę 4 września w Warszawie na terenach Agrykoli odbył się VI Piknik Olimpijski pod hasłem "Żyj sportowo". Podczas całodniowej imprezy odbywały sie liczne konkursy i gry sportowe i rekreacyjne, a cała impreza była swoistym prezentem polskich olimpijczyków i sponsorów ruchu olimpijskiego dla dzieci.

Więcej

Złoty Orzeł Lednicki dla KREISEL

Firma KREISEL od kilku lat wspiera dzieło poznańskich Dominikanów - budowę Ośrodka Duszpasterskiego nad Jeziorem Lednickim. W uznaniu pomocy i w podziękowaniu za zaangażowanie w tworzeniu Uniwersytetu Wiary na Polach Lednickich firma została uhonorowana Złotym Orłem Lednickim.

Więcej

Zapraszamy na Lednicę!

Jednym z największych przedsięwzięć budowlanych w których aktywnie i charytatywnie uczestniczy firma KREISEL jest budowa Ośrodka Duszpasterskiego Dominikanów nad Jeziorem Lednickim. A tymczasem w najbliższą sobotę 4 czerwca tuż obok budowanego ośrodka odbędzie się kolejne wielkie spotkanie młodzieży pod Bramą III Tysiąclecia. Zapraszamy na Lednicę!

Więcej

Trasa Chóru Alexandrowa

Od 2 do 26 października trwać będzie ogólnopolska trasa koncertowa najsłynniejszego i legendarnego rosyjskiego chóru wojskowego - Chóru Alexandrowa. Kocerty odbędą się w 19 polskich miastach oraz w Watykanie, a jednym ze sponsorów trasy jest firma KREISEL.

Więcej

Pomagamy chorym i starszym

We wtorek 11 maja w Rostarzewie (powiat grodziski) odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod dom "dla osób starszych z chorobą Alzheimera i chorobami otępiennymi". Dom powstaje z inicjatywy Fundacji Betlejemka i przy wsparciu firmy KREISEL.

Więcej

Benefis Krystyny Feldman

19 września 2004 roku w poznańskim Teatrze Nowym odbyła się uroczysta premiera filmu "Mój Nikifor" z tytułową rolą Krystyny Feldman. Po premierze wszyscy goście uczestniczyli w benefisie tej niezwykle popularnej i lubianej aktorki. Patronem benefisu i premiery była firma KREISEL.

Więcej