Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Pomoc dla Halemby

 

Pomagamy rodzinom ofiar katastrofy w Kopalni Halemba. KREISEL, Oficjalny Sponsor Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej, został sponsorem meczu Reprezentacja Polski - Reprezentacja Śląska, który odbył się w sobotę 9 grudnia na stadionie Ruchu w Chorzowie. Całkowity dochód z tego spotkania zostanie przekazany rodzinom tych, którzy zginęli w górniczej tragedii.

9 grudnia 2006 r o godzinie 12.00 na stadionie „Ruchu” Chorzów rozegrany został charytatywny mecz Reprezentacja Śląska - Reprezentacja Polski, z którego dochód (bilety, wpłaty sponsorów, akcje smsowe) przeznaczony będzie całkowicie dla ofiar tragedii Kopalni „Halemba”. Firma KREISEL od razu odpowiedziała na apel organizatorów meczu i została sponsorem tego wydarzenia przekazując wpłatę na ten szczytny cel.

Jak podkreśla prezes KREISEL, Szczepan Gawłowski, włączenie się do akcji pomocy Halembie to wręcz obowiązek dla firmy. "- Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tragedią górników Halemby, wszyscy też chcielibyśmy pomóc zwłaszcza rodzinom ofiar tej katastrofy" - podkreślił prezes Gawłowski. "- Dlatego nie wahaliśmy się ani chwili gdy zaproponowano nam wsparcie meczu charytatywnego. W ten sposób jako sponsor naszej reprezentacji możemy także włączyć w wielką akcję charytatywną, a tego typu działalność ma stałe i silne miejsce w naszej firmie" - zakończył prezes KREISEL.

Z przyczyn informacyjnych podajemy jeszcze wynik tego meczu (choć nie on był tutaj najważniejszy). Reprezentacja Polski zremisowała z Reprezentacją Śląska 1:1 po bramkach Łukasza Garguły dla Polski i Adama Kompały dla Śląska. Gratulujemy wszystkim piłkarzom za grę w tym meczu, trenerowi Beenhaakerowi i wszystkim, którzy wsparli tę akcję! A już za nieco ponad 100 dni pierwszy w 2007 roku mecz eliminacyjny do ME - spotkanie z Azerbejdżanem... Już dziś trzymamy kciuki!

09.12.2006