Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Prezenty dla Domów Dziecka

 

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Loża Wielkopolska Business Centre Club tradycyjnie już obdarowała prezentami i paczkami świątecznymi dzieci z dwóch wybranych wielkopolskich domów dziecka – tym razem z Poznania i z Kobylnicy, a także ze Szpitala Rehabilitacyjnego dla dzieci w Kiekrzu. Prezenty wręczał osobiście prezes firmy KREISEL i zarazem od listopada 2005 Kanclerz Loży Wielkopolskiej BCC Szczepan Gawłowski.

Wizyta „biznesowych gwiazdorów” odbywała się w piątek 16 grudnia w prawdziwie niesamowitej świątecznej scenerii. Padał gęsty śnieg, domy dziecka były już ustrojone okolicznościowymi dekoracjami, a dzieci w skupieniu czekały na nieznanych jeszcze gości. I doczekały się licznej delegacji wielkopolskich przedsiębiorców, którym przewodził prezes firmy KREISEL występujący tym razem jako Kanclerz Loży Wielkopolskiej Business Centre Club Szczepan Gawłowski. Prezes złożył wszystkim wychowankom i obsłudze Domów Dziecka życzenia świąteczne, wręczył prezenty i zapowiedział, że tego typu akcji będzie teraz jeszcze więcej.

Tuż przed wizytą w domach dziecka delegacja BCC i firmy KREISEL odwiedziła z podarkami znany i największy w Wielkopolsce Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Kiekrzu k/Poznania.