Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Sponsoring premiery filmu rosyjskiego

 

Firma KREISEL, poza regularnymi działaniami w sponsoringu sportowym, co pewien czas angażuje się we wsparcie wydarzeń kulturalnych. Jednym z nich była polska premiera słynnego rosyjskiego filmu „Radca Stanu” organizowana w poznańskim Kinie Apollo we współpracy z Konsulatem Generalnym Federacji Rosyjskiej w Poznaniu.

W czasie odbywających się w Poznaniu w październiku i listopadzie 2005 roku Dni Kultury Rosyjskiej Konsulat Rosyjski zwrócił się z prośbą o pomoc przy organizacji polskiej premiery słynnego rosyjskiego arcydzieła filmowego w reżycserii Filipa Jankowskiego – Radca Stanu. Film, w którym zagrała plejada sław kina rosyjskiego (m.in. Nikita Michałkow), spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem poznańskiej widowni i jest szansa, ze wejdzie w roku 2006 do „normalnego” obiegu kinowego.

Sponsoring premiery filmu rosyjskiego i dobra współpraca z Konsulatem Rosji, także na płaszczyźnie kultury, to jedno z działań utrwalających dobry wizerunek firmy KREISEL, chcącej jak najlepszych kontaktów i klimatu sprzyjającego inwestycjom na Wschodzie (głównie w Rosji).

16.11.2005