Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Trasa Chóru Alexandrowa

 

Od 2 do 26 października trwać będzie ogólnopolska trasa koncertowa najsłynniejszego i legendarnego rosyjskiego chóru wojskowego - Chóru Alexandrowa. Kocerty odbędą się w 19 polskich miastach oraz w Watykanie, a jednym ze sponsorów trasy jest firma KREISEL.

Słynny na całym świecie Chór Alexandrowa istnieje już ponad 70 lat - od 1928 roku. Od wielu lat Chór koncertuje na całym świecie wszędzie budząc wielkie zainteresowanie. Chór tworzą żołnierze Armii Czerwonej, ale ich występy wzbogacone są układami choreograficznymi rosyjskiego baletu i tancerek. W repertuarze chóru są pieśni narodowych kompozytorów, pieśni ludowe, muzyka sakralna, klasyczne utwory rosyjskich i zagranicznych kompozytorów oraz arcydzieła światowej muzyki popularnej.

Oprócz koncertów w największych miastach Polski, Chór zagra specjalny, zamknięty koncert w Watykanie w Auli Pawła VI w obecności papieża Jana Pawła II. Sponsorem całej Trasy Koncertowej Chóru Alexandrowa jest firma KREISEL, która stara się być nie tylko przy największych wydarzeniach sportowych, ale i kulturalnych. (trasa chóru - zobacz tutaj). Zapraszamy na koncerty!

06.10.2004