Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Zapraszamy na Lednicę!

 

Jednym z największych przedsięwzięć budowlanych w których aktywnie i charytatywnie uczestniczy firma KREISEL jest budowa Ośrodka Duszpasterskiego Dominikanów nad Jeziorem Lednickim. A tymczasem w najbliższą sobotę 4 czerwca tuż obok budowanego ośrodka odbędzie się kolejne wielkie spotkanie młodzieży pod Bramą III Tysiąclecia. Zapraszamy na Lednicę!

Wielkie dzieło poznańskich Dominikanów i Ojca Jana Góry - coroczne spotkania młodzieży na Lednicy, także i w tym roku zapowiada się niesamowicie. Nad Jeziorem Lednickim, pod słynną Bramą III Tysiąclecia każdego roku spotyka się sporo ponad 100 tysięcy młodych ludzie i tak też powinno być w sobotę 4 czerwca. Tego dnia odbedzie się kolejny zlot tym razem pod hasłem: "Spotkajmy się u Źródła".

Lednickie spotkanie odbędzie się tuż obok kończonego właśnie Ośrodka Duszpasterskiego, który powstaje miedzy innymi dzięki pomocy firmy KREISEL. Firma dostarczyła na potrzeby Ośrodka zaprawy klejące do płytek, spoiny, zaprawy do klinkieru, wylewki, a także wiele innych produktów z szerokiej gamy materiałów budowlanych KREISEL. Jako firma wspierająca poznańskich Dominikanów, przygotowaliśmy także upominek dla uczestników spotkania - okolicznościową wodę mineralną, nawiązującą do hasła Lednicy 2005: "Spotkajmy się u Źródła"...

01.06.2005