Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

AQUASZCZEL na Wyspie Nowości

 

Ciekawą koncepcję promocji produktowej zaproponowaliśmy na Targi BUDMA 2007. Nasz sztandarowy produkt izolacyjny - dwuskładnikowa izolacja wodochronna AQUASZCZEL była promowana na tzw. Wyspie Nowości organizowanej w ramach Targów.

Dwuskładnikowa zaprawa wodochronna AQUASZCZEL to produkt idealny do wykonywania izolacji pomieszczeń mokrych, basenów, tarasów i balkonów. To nowość, która powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku i klientów poszukujących doskonałej izolacji tarasowej. Unikalna, dwuskładnikowa, elastyczna zaprawa składająca się z suchej mieszanki cementowej z wypełniaczami i modyfikatorami (Składnik A) oraz wodnej dyspersji żywicy polimerowej (Składnik B). AQUASZCZEL przeznaczona do wykonywania izolacji wodochronnych pomieszczeń mokrych (łazienek, kabin prysznicowych itp.), izolacji zbiorników wodnych, basenów i części podziemnych budynków (piwnic, fundamentów), ścianek i elementów betonowych mających styczność z wodą gruntową oraz jest także doskonałym rozwiązaniem do wykonywania izolacji wodochronnych tarasów i balkonów oraz do uszczelniania podłoży betonowych i murowych o pęknięciach do 1,5 mm.

W tym roku podczas odbywających się w Poznaniu styczniowych Targów BUDMA 2007 AQUASZCZEL promowany był na tzw. Wyspie Nowości, czyli specjalnym sektorze jednego z pawilonów MTP grupującym najnowsze i najciekawsze propozycje technologiczne wystawców tegorocznej BUDMY. Ciekawostką był także sposób ekspozycji AQUASZCZELU. Był to fragment ściany zaizolowany AQUASZCZELEM i obłożony płytkami... zanurzony w akwarium w którym swobodnie pływały rybki! To nie tylko dowód na to, że AQUASZCZEL to doskonałe uszczelnienie, ale także produkt bezpieczny dla środowiska i użytkowników. A poza tym dowód także na to, że inne nasze produkty glazurnicze (klej do glazury, fuga, grunt) są równie bezpieczne i odporne na wilgoć.

Więcej na temat AQUASZCZELU - na podstronie produktowej. Zapraszamy do punktów dystrybucyjnych!

31.01.2008

Wstecz