Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

CRYSTALDeluxe - kryształowe wykończenie tynku.

 

CRYSTALDeluxe „Made with CRYSTALLIZED ™ - Swarovski Elements" to niezwykle ekskluzywne i oryginalne wykończenie powierzchni ścian kryształkami SWAROVSKI przede wszystkim jako dekoracja we wnętrzach o charakterze reprezentacyjnym. Podkład stanowi jeden z tynków cienkowarstwowych o najwyższej jakości marki KREISEL - SILIKATYNK 020, SILOKOTYNK 030 lub SILIKON PROTECT 031 oferowanych w szerokiej gamie kolorystycznej. Na nałożony i tradycyjnie zafakturowany nie wyschnięty tynk natryskiwane są w specjalny sposób luźne kryształki SWAROVSKI. W efekcie uzyskuje się wyjątkowy klimat całego wnętrza.

Podłoża:
tynki cienkowarstwowe

Zużycie:
Ok. 300g/m2

Właściwości:

Tynk "Crystal Delux" jest to połączenie tynku cienkowarstwowego KREISEL w postaci gotowej do stosowania masy tynkarskiej z oryginalnymi kryształami "Made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements". Masa produkowana na bazie wyselekcjonowanych dyspersji żywic z wypełniaczami mineralnymi, środkami hydrofobizującymi, domieszkami umożliwiającymi aplikację kryształków i pigmentami. Nie zawiera amoniaku i rozpuszczalników organicznych. Po stwardnieniu jest wodo i mrozoodporna. Charakteryzuje się bardzo dużą paroprzepuszczalnością, przyczepnością, trwałością koloru, odpornością na zabrudzenia.

Wysokiej jakości struktura tynku KREISEL z kryształkami „Made with CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements” nadaje się w idealny sposób by tworzyć reprezentacyjne pomieszczenia konferencyjne, sale sprzedaży, ekskluzywne miejsca spotkań kulturalnych i towarzyskich oraz prywatny świat mieszkań. W kombinacji z różnorodnością kolorów i materiałów otwiera przed architektami wielorakie możliwości indywidualnego kształtowania pomieszczeń.Wielorakie struktury i kolory podkreślają fascynujące działanie kryształów. Wysokiej jakości tynk KREISEL nadaje się w idealny sposób jako materiał nośny dla tych efektownych i szlachetnych powłok.
 Fascynujący materiał przemienia świat, inspiruje ludzi, wzbogaca ich sztukę i kulturę we wszystkich sferach życia. Już mała powierzchnia ma zdolność przenieść pomieszczenie w pozytywny klimat.

 

Cristal de lux

05.04.2010

Wstecz