Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

FUGA EKSPRESJA - wyraźnie lepsza!

 

Nowa EKSPRESJA to nowe kolory, nowa jakość, nowe wrażenia. Szarotka zmierzchowa, jeżyna nocna, dalia niebiańska lub eukaliptus egzotyczny… po prostu wypróbuj jeden z 28 kwiatowo-owocowych soczystych, trwałych kolorów i wyraź swoje artystyczne upodobania! Fuga EKSPRESJA – lepsza jakość, więcej kolorów – wyraźnie lepsze efekty.

Latem 2007 na rynek wchodzi nowa, udoskonalona zaprawa do spoinowania firmy KREISEL – FUGA EKPRESJA 703. Jak podkreślają specjaliści, EKSPRESJA jest… wyraźnie lepsza, czyli ma lepsze parametry użytkowe, więcej kolorów, jest bardziej odporna i pozostawia „wyraźnie lepsze” wrażenie…

Lipcowa nowość firmy KREISEL to nowa zaprawa do spoinowania wąskich fug - FUGA EKSPRESJA 703. Zdaniem fachowców, FUGA EKSPRESJA to błyskawiczna odpowiedź na potrzeby rynku, a także nawiązanie do trwającego od ponad roku rozwijania oferty produktów glazurniczych KREISEL. Zaprawa ta przeznaczona jest do spoinowania wszelkich typów ściennych i podłogowych płytek ceramicznych oraz z niepodatnego na przebarwienia kamienia naturalnego i sztucznego, układanych na podłożach wewnątrz i na zewnątrz budynku. EKSPRESJĘ można stosować przy szerokości spoin od 1 do 6 mm. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, działanie zmiennych cykli zamrażania i rozmrażania, opadów atmosferycznych. Może być stosowana także na podłożach z ogrzewaniem podłogowym. Nowością jest unikalna formuła HYDROPROTECT, sprawiająca, że pryskająca woda spływa z jej powierzchni jak krople deszczu na tafli lustra… W EKSPRESJI zastosowano także specjalne wypełniacze mineralne powodujące, że po obróbce zaprawa ta jest wyjątkowo gładka, a także zawiera ona dodatki zmniejszające ryzyko powstania wykwitów solnych, co jest bardzo istotne przy stosowaniu jej do kamienia naturalnego oraz na zewnątrz pomieszczeń. To wszystko po to, aby użytkownik cieszył niezmiennym, czystym kolorem spoiny przez długi czas.

A propos kolorów, to należy wspomnieć o szerokiej palecie dostępnych kolorów - aż 28, w tym nowe i egzotycznie brzmiące barwy, takie jak eukaliptus egzotyczny (ciemna oliwka), piwonia cesarska (bordo) czy kasztan górski (brąz)… A skoro mamy doskonały jakościowo produkt, szeroką gamę kolorów i wiemy jak dokładnie i profesjonalnie przeprowadzić proces jego aplikacji (a korzystając z FUGI EKSPRESJI, potrafi przeprowadzić go praktycznie każdy) to właściwie już możemy cieszyć się trwałym i pięknym efektem naszych prac. A pamiętajmy, że nie wystarczy wybrać odpowiednich płytek ceramicznych czy kamiennych, trzeba także dobrać fugę, która wieńczy każdą łazienkę, kuchnię lub salon. Wybór ten ułatwi na pewno KREISEL wprowadzając, produkt z „artystyczną duszą” – nową FUGĘ EKSPRESJĘ 703.

Więcej informacji na temat produktu - na podstronie FUGI EKSPRESJI. Zapraszamy także do naszych dystrybutorów w całym kraju!

25.07.2007

Wstecz