Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

NOWA FARBA WEWNĘTRZNA COLOR 014

 

FARBA WEWNĘTRZNA COLOR 014 to najnowsza propozycja w ofercie produktowej firmy KREISEL.

Wyprodukowana na bazie nowoczesnych surowców, wysokiej jakości emulsyjna farba akrylowa charakteryzuje się dużą siłą krycia, wysoką wydajnością i trwałością kolorów powłoki malarskiej. Jest także wysoce odporna na ścieranie.

Doskonale nadaje się do malowania tynków cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, a także gładzi gipsowych, pozostałych podłoży mineralnych i płyt gipsowo-kartonowych używanych wewnątrz pomieszczeń.
Farba ta przeznaczona jest zarówno do nakładania ręcznego tradycyjnymi metodami (wałek, pędzel), jak i mechanicznie - za pomocą specjalnych agregatów.
Bogata paleta 308 kolorów oferowana jest w opakowaniach 2,5l i 5,0l, dostępnych od ręki
w punktach handlowych z naszymi mieszalnikami farb i tynków.

Pamiętajmy, że o jakości malowania decyduje nie tylko dobra farba, ale także właściwie przygotowane podłoże. Ślady tłuszczu, smarów spowodują, że farba nie będzie tych miejsc odpowiednio kryć, dlatego trzeba dobrze te fragmenty oczyścić detergentem. Należy usunąć także ślady agresji biologicznej, czyli zagrzybienia. Stare warstwy malarskie najlepiej usunąć - szczególnie farby kredowe, które na pewno będą odspajać się po kontakcie z farbą. Ważną czynnością jest także zabezpieczenie wszelkich elementów, których nie malujemy. W celu ułatwienia malowania, przygotowane wcześniej podłoże należy zagruntować odpowiednim preparatem, np. zalecanym przez KREISEL GRUNTOLIT SG 302.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową kartą techniczną produktu.

03.09.2012

Wstecz