Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Szybkie klejenie płytek ceramicznych- EXPRESS 106

 

Wystarczy pięć godzin, aby oddać do użytku pomieszczenie w płytkach ceramicznych (klejenie + spoinowanie). Wydaje się to być niemożliwe przy użyciu tradycyjnych klejów. Są produkty szybkowiążące, do których należy EXPRESS 106 ; nowoczesna zaprawa przeznaczona do cienkowarstwowego mocowania posadzkowych i ściennych płytek ceramicznych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Największą zaletą  EXPRESSU 106 jest właśnie „szybkie i mocne wiązanie", umożliwiające spoinowanie już po 3-4 godzinach po ułożeniu płytek! Taka możliwość pozwala znacząco usprawnić i przyspieszyć prace płytkarskie, a co za tym idzie szybciej zakończyć cały remont lub budowę. Po 3 godzinach można wypełnić spoiny fugą i zmyć całą powierzchnię, a więc ok. 5 godzin prac wystarczy, aby wykonać okładzinę ceramiczną.
Szczególne właściwości EXPRESSU (szybkie wiązanie i twardnienie zaprawy) pozwalają także na prowadzenie prac w tzw. przejściowych porach roku (wczesną wiosną i późną jesienią), kiedy warunki atmosferyczne (okresy niskiej temperatury) utrudniają prowadzenie prac budowlano-remontowych.
EXPRESS to zaprawa mrozo i wodoodporna, przygotowana w postaci suchej mieszanki spoiw i wypełniaczy mineralnych oraz domieszek modyfikujących. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną, szybko twardniejąca masę klejącą do nakładania cienkowarstwowego, nadaje się do przyklejania płytek ceramicznych, z terakoty wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz płytek gresowych wewnątrz pomieszczeń także na ogrzewaniu podłogowym.

16.07.2012

Wstecz