Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Zaprawa 425 – szybko i na mur beton!

 

Ciekawą nowość zaproponowała niedawno swoim klientom firma KREISEL. Jest nią Zaprawa Montażowa 425 idealna do szybkiego (i trwałego!) montażu metalowych elementów budowlanych oraz niektórych prac uszczelnieniowych. Ważną zaletą ZM 425 jest czas wiązania wynoszący... 3 minuty!

Czy w 3 godziny można obciążyć kotwę balustrady balkonowej czy też zamontowany wspornik? Większość odpowie, że nie, ale to jednak możliwe z nowym produktem KREISEL – Zaprawą Montażową 425! ZM 425 przeznaczona jest do szybkiego montażu metalowych elementów budowlanych takich jak: kotwy, balustrady balkonowe i schodowe, wsporniki, kraty, itp. Służy również do uszczelniania miejsc punktowego przesiąkania wody w murach i rurach betonowych, a także do wypełnienia niewielkich (ze względu na krótki czas obróbki) ubytków w podłożu. Wyjątkowym jest bardzo szybki czas wiązania wynoszący ok. 3 minut (!), a co za tym idzie niespotykany przyrost wytrzymałości mechanicznych, który pozwala na obciążenie montowanego elementu już po 3 godzinach! Dzięki specjalnemu składowi nie powoduje ona korozji metalu.

Ważną zaletą naszej nowej zaprawy jest to, że nie wymaga ona od wykonawcy żadnych specjalnych umiejętności manualnych czy technicznych, tak więc Zaprawą Montażową 425 będzie potrafił posługiwać się każdy domowy majsterkowicz (wystarczy wymieszać zaprawę z wodą, wypełnić bruzdę z kotwionym elementem i odczekać dosłownie chwilę do czasu związania zaprawy i… gotowe!).

Więcej na podstronie produktowej ZM 425. Zapraszamy!

21.06.2007

Wstecz