Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
Szybki Beton B 30 KREISEL

Szybki montaż elementów nośnych

 

Początek wiosny to idealny moment na drobne prace budowlane
 w ogrodzie i najbliższym otoczeniu domu.

Wiele z nich możemy z powodzeniem wykonać sami. Używając do ich wykonania SZYBKIEGO BETONU B-30, będziemy potrzebowali jedynie najprostszych narzędzi i konewki z wodą. Dzięki unikalnej formule produkt nie wymaga mieszania, wystarczy zalać go odpowiednia ilością wody i pozostawić do stwardnienia. Świetnie nadaje się do wszelkich drobnych robót w ogrodzie wymagających szybkiego i solidnego wiązania. Jest wskazany przy montażu i kotwieniu elementów, takich jak parasole, słupki ogrodzeniowe oraz przy wykonywaniu fundamentów pod altanki, murki, kwietniki itp. Gwarantuje pewność wykonania i oszczędność czasu. Na obciążany element można wchodzić już po 2 godzinach.

SZYBKI BETON B-30 nadaje się także do wykonywania wylewek związanych z podłożem, na warstwie rozdzielczej, czy termoizolacji (podłogi pływające) oraz warstw wyrównujących i naprawczych powierzchnie betonowe. Polecany jest do miejsc, gdzie szybkość wiązania ma szczególne znaczenie (korytarze, przejścia itp.). Zaprawa ta idealnie sprawdzi się również do prac naprawczych na tarasach i balkonach.

Przeznaczenie: błyskawiczny montaż i kotwienie słupków ogrodzeniowych, wykonywanie różnych elementów betonowych, szybka naprawa podłoży betonowych
Początek wiązania: 15 min (temperatura 20˚C)
Lekkie obciążenia: 2godz. (temperatura 20˚C)
Stabilność słupków: 2godz. (temperatura 20˚C)
Możliwość wchodzenia: 2godz. (temperatura 20˚C)
Dalsze prace: 24godz. (temperatura 20˚C)
Obciążenia użytkowe: 24godz. (temperatura 20˚C)
Uziarnienie: do 2,5mm
Wytrzymałość na ściskanie: >30MPa
Przyczepność do betonu: >0,8MPa
Zużycie: ok. 20kg/1cm/1m²
Dokument odniesienia: PN-EN 1504-3:2006
Opakowanie: 25 kg

 

24.03.2017