Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2000-2002

 

KREISEL wśród Gazel Biznesu

25 kwietnia 2002 r. przedstawiciele firmy KREISEL Technika Budowlana odebrali w Poznaniu statuetkę i dyplom "Gazela Biznesu 2001". Tytuł przyznaje co roku ogólnopolski dziennik gospodarczy "Puls Biznesu" najbardziej dynamicznym i wiarygodnym firmom.

Więcej

Firma KREISEL laureatem Medali Europejskich

Medal Europejski BCC to bardzo prestiżowe wyróżnienie. Jest ono przyznawane przez Business Centre Club w corocznym ogólnopolskim przedsięwzięciu promującym ideę integracji europejskiej i firmy, które standardem wyrobów i usług nie odbiegają od poziomu europejskiego. KREISEL dwukrotnie był laureatem Medali BCC.

Więcej

KREISEL Liderem Polskiego Biznesu

Szczepan Gawłowski został laureatem Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Prezes firmy KREISEL otrzymał ją za doskonałe zarządzanie firmą, ale także za „etykę prowadzenia biznesu i troskę o sprawy państwowe”

Więcej

"Złoty Hipolit" dla produktów firmy KREISEL

26 kwietnia 2002 r. Szczepan Gawłowski, Prezes Zarządu Kreisel - Technika Budowlana otrzymał statuetkę "Złotego Hipolita" za produkty, które wytwarza prowadzona przez niego firma. Specyfiką tego konkursu jest to, że wyroby nagradzają sami konsumenci.

Więcej

Dobre bo polskie

Firma posiada od 2001 roku certyfikat "Dobre bo Polskie", który jest przyznawany w drodze plebiscytu przez konsumentów.

Więcej

KREISEL laureatem X edycji Programu TERAZ POLSKA

Prezes Zarządu firmy KREISEL został osobiście nagrodzony najbardziej prestiżową nagrodą gospodarczą w Polsce przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego podczas spotkania w pałacu prezydenckim 28 maja 2000 roku.

Więcej