Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2003

 

Pierwszy Diament BCC dla firmy KREISEL

Prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski został laureatem niezwykle prestiżowej nagrody - Diamentu do Statuetki Lidera Poslkiego Biznesu BCC. Nagrodę odebrał osobiście podczas Letniej Gali BCC w Warszawie.

Więcej

ISO 9001 dla firmy KREISEL

Firma KREISEL pomyślnie przeszła przez audtyt certyfikujący i otrzymała certyfikat ISO 9001 potwierdzający najwyższą jakość produktów i usług KREISEL oraz spełnianie przez nie międzynarodowych norm zgodnych z ISO 9001:2000.

Więcej

KREISEL nagrodzonym pracodawcą

W sobotę 15 listopada w Operze Śląskiej w Bytomiu odbyła się VI Gala Budownictwa, podczas której wyróżniono najlepsze firmy działające na rynku budowlanym. Laureaci otrzymywali Wielką Nagrodę Prezydenta Izby Budownictwa w kilku kategoriach. Jedną z wyróżnionych firm jest KREISEL Technika Budowlana, który otrzymał nagrodę za stworzenie nowych miejsc pracy w województwie śląskim w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych.

Więcej

Nagrody i wyróżnienia KREISEL 1997-2003

W latach 1997-2003 KREISEL był laureatem licznych nagród branżowych, jak i również prestiżowych wyróżnień konsumenckich i biznesowych. Oto najwazniejsze z nich...

Więcej

Złote Medale BUDMA

Jako jeden z nielicznych producentów materiałów budowlanych, KREISEL może poszczycić się aż czterema Złotymi Medalami największej imprezy targowej branży budowlanej w Polsce - Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA.

Więcej

Wyróżnienia "Naszej Wielkopolski"

Firma KREISEL oraz Prezes Zarządu firmy Szczepan Gawłowski zostali laureatami nagród przyznawanych przez Kapitułę Nagrody Gospodarczej oraz redakcję Naszej Wielkopolski.

Więcej

KREISEL członkiem AKADEMII MAREK

Działający od 10 lat na polskim rynku KREISEL w tak krótkim czasie stworzył silną i znaną markę rozpoznawalną i docenianą przez konsumentów i fachowców. Ostatnim przykładem sukcesu marki KREISEL było włączenie jej do prestiżowej Akademii Marek zrzeszającej najbardziej znane polskie marki.

Więcej

Rekomendacja BCC

Na początku grudnia Prezes Zarządu firmy KREISEL Technika Budowlana Szczepan Gawłowski otrzymał z rąk prezesa Business Centre Club Marka Goliszewskiego Rekomendację BCC na rok 2004.

Więcej