Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2004

 

KREISEL "Solidnym Partnerem"

Podczas XIII Międzynarodowych Targów BUDMA 2004 firma KREISEL została nagrodzona certyfikatem „Solidny Partner”. Oznacza to, że pomyślnie zakończyła się czterostopniowa weryfikacja przeprowadzona przez Kapitułę Programu „Solidny Partner”, a KREISEL został uznany za firmę rzetelną, solidną i odpowiedzialną, a także zaangażowaną w sprawy środowiska społecznego i dbającą o środowisko naturalne.

Więcej

Drugi Diament BCC

Trzy lata temu Statuetka Lidera Polskiego Biznesu, rok temu Pierwszy Diament, a w tym roku Drugi Diament do tej statuetki, to najlepsze potwierdzenie stałego rozwoju i dobrych wyników firmy KREISEL.

Więcej

Tytan Biznesu 2003

"Rozwój przedsiębiorstwa" - to czynnik za który firma KREISEL otrzymała o Wielkopolskiego Klubu Kapitału nagrodę Tytana Wielkopolskiego Biznesu. Nagrodę odebrał na uroczystości 11-lecia WKK prezes KREISEL Szczepan Gawłowski.

Więcej

Kalejdoskop nagród

Trzy różne wyróżnienia otrzymała firma KREISEL Technika Budowlana od redakcji branżowego czasopisma Kalejdoskop Budowlany. Najważniejsze z nich to nagroda BUDOWLANEJ FIRMY ROKU 2003.

Więcej

MAXI MULTI "Dobrym Wyborem"

Zaprawa klejąca MAXI MULTI otrzymała wyróżnienie „Dobry Wybór” w konkursie zorganizowanym przez branżowy miesięcznik „Podłogi i Ściany”.

Więcej

Gramy fair!

W piątek 3 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie odbył się Finał VII Edycji Programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2004. Podczas finałowej Gali nagrodzono przedsiębiorstwa rzetelne, uczciwe i postepujące "fair" w stosunku do partnerów, klientów, władz i urzędów oraz w stosunku do własnych pracowników. Wśród nagrodzonych znalazła się firma KREISEL.

Więcej

KREISEL Budowlaną Firmą Roku 2004

KREISEL po raz drugi z rzędu zostal uznany za Budowlaną Firmę Roku w konkursie miesięcznika Kalejdoskop Budowlany. W poprzedniej edycji nagrody wręczane były podczas Targów BUDMA 2004, teraz natomiast uroczystość została przeniesiona na 1 grudnia. Poza nagrodą dla firmy - indywidualne nagrody otrzymali Prezes Szczepan Gawłowski oraz Dyrektor Marketingu Krzysztof Baran.

Więcej

KREISEL na Medal... Europejski

W czwartek 28 października w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia medali i dyplomów laureatom IX Edycji Medali Europejskich. Wśród wyróżnionych znalazła się firma KREISEL, której produkt już po raz trzeci otrzymał tę prestiżową nagrodę.

Więcej

KREISEL "Najlepszym z Najlepszych"

W czwartek 30 września w Teatrze Polskim w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Wielkich Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Medale dla „najlepszych z najlepszych” – wielokrotnych laureatów Złotych Medali MTP wręczono 36 firmom, wśród których znalazł się poznański KREISEL Technika Budowlana.

Więcej

KREISEL "Złotym Inwestorem"

W czwartek 9 września w Teatrze Nowym w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie 9. Edycji rankingu Złote Firmy Wielkopolski przygotowywanego corocznie przez redakcję Głosu Wielkopolskiego i Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. "Złotym Inwestorem" w rankingu za 2003 rok została firma KREISEL!

Więcej

KREISEL stawia na jakość

W środę 30 czerwca w Urzędzie Miasta Poznania odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowych wyróżnień biznesowych - Wielkopolskich Nagród Jakości. Taką nagrodę, zaświadczającą o najwyższej jakości produktów, usług i zarządzania firmą otrzymała firma KREISEL Technika Budowlana.

Więcej

Ponownie na Białej Liście

KREISEL Technika Budowlana znalazł się już po raz drugi z rzędu na tzw. Białej Liście zrzeszającej przedsiębiorstwa, które w swej działalności charakteryzują się rzetelnością, solidnością i wiarygodnością. Otrzymaliśmy certyfikat Solidnej Firmy 2003.

Więcej