Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Gramy fair!

 

W piątek 3 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie odbył się Finał VII Edycji Programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2004. Podczas finałowej Gali nagrodzono przedsiębiorstwa rzetelne, uczciwe i postepujące "fair" w stosunku do partnerów, klientów, władz i urzędów oraz w stosunku do własnych pracowników. Wśród nagrodzonych znalazła się firma KREISEL.

Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, od kilku lat promuje i nagradza firmy, które w swej działalności biznesowej charakteryzują się uczciwością, solidnością, lojalnością nie tylko wobec partnerów i klientów, ale także wobec władz i instytucji finansowych, wobec otoczenia (społeczności lokalnej) i własnych pracowników. Corocznie do programu przystępuje coraz więcej firm, spośród których kapituła konkursowa wybiera najlepszych i nagradza ich podczas gal finałowych Fair Play w Warszawie.

W tym roku wśród nagrodzonych znalazł się KREISEL, firma, która otrzymała juz klika certyfikatów i wyróżnień właśnie za solidność i rzetelność w biznesie. Teraz doceniona została także polityka wewnętrzna firmy w stosunku dla coraz liczniejszej, już ponad 300-osobowej grupy pracowników. Dziękujemy!

07.12.2004