Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL "Najlepszym z Najlepszych"

 

W czwartek 30 września w Teatrze Polskim w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Wielkich Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Medale dla „najlepszych z najlepszych” – wielokrotnych laureatów Złotych Medali MTP wręczono 36 firmom, wśród których znalazł się poznański KREISEL Technika Budowlana.

Z okazji 25-lecia organizacji konkursów o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Biuro Informacji Technicznej MTP ogłosiło i rozstrzygnęło konkurs o Wielki Złoty Medal. W konkursie udział wzięły wszystkie te firmy, które zdobyły przynajmniej trzykrotnie Złoty Medal MTP (około 130), a wśród nagrodzonych zostało ostatecznie 36 firm. Wszyscy wyróżnieni otrzymali miano „Najlepszego z Najlepszych”, głównie za to, że w trudnych dla gospodarki latach 2001-03 utrzymywali wysoką dynamikę sprzedaży, wzrost eksportu i zatrudnienia.

Wśród „Najlepszych z Najlepszych” Wielkich Złotych Medalistów znalazła się firma KREISEL, która już czterokrotnie nagradzana była Złotym Medalem MTP na Targach BUDMA (w 1997 za zaprawę MULTI, w 1998 za system dociepleń TURBO, w 2000 za masę samopoziomującą RENOGRUNT-BW i w 2003 za FUGĘ DE LUX). Zdaniem prezesa Szczepana Gawłowskiego, odbierającego nagrodę w imieniu firmy, Wielki Złoty Medal to ukoronowanie ponad 11 letniej działalności KREISEL na polskim rynku, docenienie aż 4 Złotych Medali MTP Budma i potwierdzenie najwyższej jakości produktów firmy.

01.10.2004