Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL "Złotym Inwestorem"

 

W czwartek 9 września w Teatrze Nowym w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie 9. Edycji rankingu Złote Firmy Wielkopolski przygotowywanego corocznie przez redakcję Głosu Wielkopolskiego i Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. "Złotym Inwestorem" w rankingu za 2003 rok została firma KREISEL!

Głos Wielkopolski i Centrum Ekspertyz Gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu corocznie już od 9 lat przygotowują największy ranking gospodarczy regionu Wielkopolski. Bazując głównie na dynamice rozwoju firm tworzony jest główny ranking ("Złota Setka") oraz podrankingi. W głównym rankingu firma KREISEL już od kilku lat nieprzerwanie plasuje się wśród 100 wielkopolskich "lokomotyw" gospodarczych, ale w tegorocznej edycji (opartej na wynikach z 2003 roku) firma została wyróżniona w sposób szczególny. Zdobyliśmy tytuł "Złotego Inwestora", przyznany za ukończenie wielkiej inwestycji w Ujeździe (nowy zakład produkcyjny) oraz za rozpoczęcie znaczących inwestycji na Wschodzie (Rosja).

W imieniu prezesa Szczepana Gawłowskiego nagrodę odebrał Dyrektor Marketingu KREISEL - Krzysztof Baran. Odbierając "Złotego Inwestora" Dyrektor Baran zapowiedział, że bieżący rok przyniesie kolejne znaczące inwestycje (szacowane na ponad 20 milionów złotych) głównie w Rosji i na Ukrainie, dlatego być może w przyszłorocznym rankingu Złotego Inwestora KREISEL znajdzie się również w czołówce.

13.09.2004