Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na Medal... Europejski

 

W czwartek 28 października w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia medali i dyplomów laureatom IX Edycji Medali Europejskich. Wśród wyróżnionych znalazła się firma KREISEL, której produkt już po raz trzeci otrzymał tę prestiżową nagrodę.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców oraz promowanie wysokiej jakości towarów i usług oferowanych przez polskie firmy. Od 2000 roku w półrocznych odstępach organizowane są dwie równoprawne edycje Medalu Europejskiego, oddzielnie dla wyrobów, oddzielnie dla usług. Nominowany wyrób (lub usługa) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest także dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

W IX Edycji Medalu Europejskiego nagrodzona została (już po raz trzeci) firma KREISEL Technika Budowlana. Poprzednie Medale KREISEL otrzymał w 2000 roku za system dociepleń TURBO oraz w 2002 roku za zaprawę klejącą MULTI. Teraz laureatem została najpopularniejsza nowość firmy – zaprawa do spoinowania FUGA DE-LUX Impresja. „- Nasze produkty już od dawna spełniają wszelkie standardy europejskie, a prestiżowe wyróżnienie Medalem Europejskim dla Fugi Impresja jest tego kolejnym potwierdzeniem. Mamy nadzieję, że tego typu wyróżnienia przekonają do naszych produktów nie tylko klientów w Polsce, ale także na wschodzie, gdzie prowadzimy intensywne działania handlowe” – podsumował Dyrektor Marketingu KREISEL Krzysztof Baran.

Wręczenia Medalu Europejskiego dokonali wspólnie Marszałek Sejmu RP Józef Oleksy oraz przewodniczący BCC Marek Goliszewski.

29.10.2004