Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL stawia na jakość

 

W środę 30 czerwca w Urzędzie Miasta Poznania odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowych wyróżnień biznesowych - Wielkopolskich Nagród Jakości. Taką nagrodę, zaświadczającą o najwyższej jakości produktów, usług i zarządzania firmą otrzymała firma KREISEL Technika Budowlana.

Wyróżnienie I stopnia Wielkopolskiej Nagrody Jakości w kategorii firm dużych za wybitne osiągnięcia w Zarządzaniu przez Jakość (Total Quality Management) - takie wyróżnienie otrzymała firma KREISEL z rąk kapituły nagrody oraz organizatorów - Wielkopolskiego Instytutu Jakości. Firma została doceniona za najwyższą jakość nie tylko wytwarzanych produktów i świadczonych usług, ale także za doskonałe zarządzanie zgodne z najwyższymi europejskimi standardami jakościowymi.

Dyrektor Marketingu KREISEL Krzysztof Baran, odbierający nagrodę w imieniu firmy, podkreślił, że o profesjonalizmie firmy świadczy najbardziej dbałość o najwyższą jakość. "- Jesteśmy na rynku już ponad 11 lat, notujemy stały wzrost i odnieśliśmy duży sukces włączając się do ścisłej czołówki rynku materiałów budowlanych. Stało się tak między innymi dlatego, że od początku postawiliśmy na jakość, co doceniają klienci i partnerzy firmy KREISEL" - podsumował Krzysztof Baran.

05.07.2004