Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Ponownie na Białej Liście

 

KREISEL Technika Budowlana znalazł się już po raz drugi z rzędu na tzw. Białej Liście zrzeszającej przedsiębiorstwa, które w swej działalności charakteryzują się rzetelnością, solidnością i wiarygodnością. Otrzymaliśmy certyfikat Solidnej Firmy 2003.

Solidna Firma/Biała Lista to ogólnopolski Program Gospodarczo-Konsumencki. Przystępujące do niego firmy poddawane trzyetapowej weryfikacji mającej na celu wyłonienie najbardziej solidnych, rzetelnych, wiarygodnych i odpowiedzialnych firm w Polsce. Ci najlepsi honorowani są prestiżowym certyfikatem i godłem Solidna Firma i trafiają na Białą Listę. Zaszczyt ten jest nagrodą „za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta”.

Obecna Biała Lista 2003 to już druga edycja programu. Przystąpiło do niej ponad 300 firm z całego kraju. Spośród nich wybrano najlepszych, wśród których po raz drugi znalazł się KREISEL. Oprócz trafienia na Białą Listę i otrzymania certyfikatu Solidna Firma 2003, dostaliśmy także rekomendację „wiarygodnego kontrahenta” od Krajowego Rejestru Długów. Wręczenie certyfikatów odbyło 5 lutego 2004 w siedzibie ZUS w Poznaniu. „- Dwa tygodnie temu certyfikat Solidnego Partnera, teraz Solidna Firma – oba te wyróżnienia potwierdzają to, że od początku naszej działalności przestrzegaliśmy zasad solidności i rzetelności i zasłużyliśmy na miano firmy godnej zaufania” – podsumował prezes KREISEL Szczepan Gawłowski.

11.02.2004