Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2005-2006

 

Złoty Medal BUDMA 2005

Już po raz piąty produkt firmy KREISEL został nagrodzony najbardziej prestiżową nagrodą budowlaną - Złotym Medalem MTP BUDMA 2005. Tym razem wśród 19 nagrodzonych produktów znalazła się nowoczesna zaprawa murarska Zaprawa Termoizolacyjna 120.

Więcej

Medal BCC dla RENOGRUNTU 410

W poniedziałek 23 października 2006 w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich Business Centre Club w XIII Edycji tego prestiżowego konkursu. Jednym z laureatów okazała się firma KREISEL i jej nowy produkt – nowoczesna wylewka samopoziomująca RENOGRUNT 410.

Więcej

Budowniczy Polskiego Sportu 2006

19 października 2006 w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta Ceremonia Wręczenia Wyróżnień FIRMA NA MEDAL i statuetek BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU. To już VII edycja konkursu, którego organizatorem jest Polski Klub Infrastruktury Sportowej. Zdobywcą najbardziej prestiżowej statuetki Budowniczego Polskiego Sportu została firma KREISEL

Więcej

Diament BCC po raz czwarty

W sobotę 24 czerwca podczas tradycyjnej Letniej Wielkiej Gali Business Centre Club na warszawskim Służewcu rozdano Diamenty do Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu BCC. Wśród 30 nagrodzonych w tym roku firm, już czwarty swój Diament odbierała firma KREISEL.

Więcej

Złoty Tytan Biznesu dla KREISEL

W piątek 2 czerwca podczas spotkania z okazji 13-tej rocznicy powstania Wielkopolskiego Klubu Kapitału wręczono Filary i Tytany Wielkopolskiego Biznesu. Prestiżowy Złoty Tytan Biznesu w kategorii Partnerskiej Solidności w Interesach otrzymała firma KREISEL i jej prezes Szczepan Gawłowski.

Więcej

Herkules Roku 2005

Polski Herkules 2005 w branży budowlanej – tym mianem może od 1 grudnia poszczycić się firma KREISEL. Nagrodę Polskiego Herkulesa 2005 oraz Budowlaną Firmę Roku za Strategię Marketingową 2005 firma otrzymała podczas Gali Budowlanej Firmy Roku w siedzibie BCC w Warszawie.

Więcej

Firma na Medal 2005

22 listopada 2005 w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbył się VI finał konkursu FIRMA NA MEDAL oraz uroczystość wręczenia statuetek BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU. Jedną z nagród – wyróżnienie specjalne otrzymała firma KREISEL za wspieranie Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce.

Więcej

Medal dla MOZATYNKU

W środę 19 października 2005 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich Business Centre Club w XI Edycji tego prestiżowego konkursu. Jednym z laureatów okazała się firma KREISEL i jej produkt – nowoczesny tynk mozaikowy MOZATYNK-S.

Więcej

Trzeci Diament BCC

W sobotę 18 czerwca na terenie Pałacu w Wilanowie w Warszawie odbyła się tradycyjna coroczna Wielka Letnia Gala BCC. Podczas Gali, jak co roku, laureaci Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymali dynamikę rozwoju swoich firm otrzymywali Diamenty do tej Statuetki. Już trzeci z rzędu Diament został przyznany firmie KREISEL.

Więcej

Brązowe Krzyże Zasługi

W piątek 17 czerwca w Hotelu Novotel Poznań Centrum odbyła się Gala Wielkopolskiego Klubu Kapitału podczas której prezesi firmy KREISEL otrzymali z rąk Wojewody Wielkopolskiego Brązowe Krzyże Zasługi. To ważne odznaczenia państwowe nadawane przez Prezydenta RP dla osób: "szczególnie zasłużonych dla państwa i obywateli".

Więcej

Fuga Impresja - Dobry Wybór 2005

Miesięcznik ‘Podłogi i Ściany’ rozstrzygnął trzecią edycję konkursu ‘Dobry Wybór 2005’. W kategorii chemii budowlanej wyróżnienie otrzymał produkt firmy KREISEL – FUGA DE LUX Impresja.

Więcej

KREISEL = Najlepsza Jakość

Podczas Targów BUDMA 2005 odbyło się uroczyste wręczenie firmie KREISEL Certyfikatu Najlepszej Jakości 2004. To kolejne wyróżnienie za najwyższą jakość produktów dla budownictwa oferowanych przez KREISEL

Więcej