Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Brązowe Krzyże Zasługi

 

W piątek 17 czerwca w Hotelu Novotel Poznań Centrum odbyła się Gala Wielkopolskiego Klubu Kapitału podczas której prezesi firmy KREISEL otrzymali z rąk Wojewody Wielkopolskiego Brązowe Krzyże Zasługi. To ważne odznaczenia państwowe nadawane przez Prezydenta RP dla osób: "szczególnie zasłużonych dla państwa i obywateli".

Brazowy Krzyż Zasługi to prestiżowe odznaczenie państwowe przyznawane osobom szczególnie zasłużonym dla kraju i społeczeństwa. "Ustanowione w 1923 r. odznaczenie przyznawane jest ponadto za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych, ofiarną działalność publiczną, niesienie pomocy oraz działalność charytatywną".
Wśród wyróżnionych spotyka się ludzi kultury, polityki, mediów, ale także ludzi biznesu działających na rzecz społeczności loklanych, tworzacych nowe miejsca pracy i udzielajacych się w akcjach dobroczynnych. W 2005 roku wśród wyróżnionych Brązowym Krzyżem Zasługi w Wielkopolsce (podczas uroczystej Gali Wielkopolskiego Klubu Kapitału) znaleźli się prezesi firmy KREISEL - Szczepan Gawłowski i Konrad Judkowiak.
Odznaczenia otrzymali oni z rąk Wojewody Wielkopolskiego, reprezentującego podczas uroczystości wręczenia Prezydenta RP. "Te wyróżnienia traktujemy jako nagrodę dla firmy KREISEL, którą reprezentujemy i poprzez działalność której staramy się wspierać potrzebujących, działać na rzecz społeczności lokalnej i rozwijać nasz biznes - tworząc w ten sposób nowe miejsca pracy - podsumował prezes Szczepan Gawłowski.

22.06.2005