Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Budowniczy Polskiego Sportu 2006

 

19 października 2006 w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta Ceremonia Wręczenia Wyróżnień FIRMA NA MEDAL i statuetek BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU. To już VII edycja konkursu, którego organizatorem jest Polski Klub Infrastruktury Sportowej. Zdobywcą najbardziej prestiżowej statuetki Budowniczego Polskiego Sportu została firma KREISEL

Konkurs Firma na Medal organizowany początkowo przez redakcję Kalejdoskopu Budowlanego (obecnie Builder) staje się coraz bardziej popularny i prestiżowy. Po założeniu Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej, który przejął organizację tej imprezy, patronat nad konkursem objęli m.in. Polski Komitet Olimpijski, Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Marszałkowie województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, opolskiego, dolnośląskiego.

Uroczystość Finału VII Edycji Firmy na Medal odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie, a wśród wręczających nagrody byli wybitni polscy olimpijczycy, obecnie działacze PKOL: Irena Szewińska, Dorota Idzi, Grażyna Rabsztyn, Zygmunt Smalcerz, Wojciech Walkiewicz. W sumie wyróżnionych było 20 firm w 7 kategoriach konkursu. Dodatkowo kapituła przyznała szczególnie prestiżowe wyróżnienia – statuetki Budowniczy Polskiego Sportu. Jedną ze statuetek otrzymała firma KREISEL i jej prezes Szczepan Gawłowski. KREISEL otrzymał tę nagrodę za wspieranie jako Mecenas Strategiczny PROGRAMU NA RZECZ ROZWOJU INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ, którego celem jest popularyzacja wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i organizacyjnych w zakresie planowania, projektowania, wykonawstwa i zarządzania obiektami sportowymi i rekreacyjnymi w Polsce.

Odbierający statuetkę w imieniu Prezesa – Dyrektor Marketingu firmy Krzysztof Baran powiedział, że nagroda ta to najlepsze podsumowanie wielu różnych nagród budowlanych, biznesowych i honorowych otrzymywanych przez KREISEL. „- Jesteśmy laureatem ponad 50 nagród i wyróżnień, ale właśnie Budowniczy Polskiego Sportu w sposób najpełniejszy określa nasze zasługi” – podkreślił Krzysztof Baran. „- Jesteśmy firmą budowlaną, przy naszym udziale powstało wiele obiektów sportowych, a co więcej, staramy się także od ponad 8 lat „budować” polski sport poprzez sponsorowanie najważniejszych wydarzeń i imprez sportowych. Tak więc budujemy, wspieramy i staramy się rozwijać polski sport, czego miłym potwierdzeniem i docenieniem jest na pewno ta statuetka” – podsumował Dyrektor Baran.

24.10.2006