Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Diament BCC po raz czwarty

 

W sobotę 24 czerwca podczas tradycyjnej Letniej Wielkiej Gali Business Centre Club na warszawskim Służewcu rozdano Diamenty do Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu BCC. Wśród 30 nagrodzonych w tym roku firm, już czwarty swój Diament odbierała firma KREISEL.

Lider Polskiego Biznesu BCC to najbardziej prestiżowa spośród nagród co roku wręczanych przez Business Centre Club, a zarazem jedna z najważniejszych nagród biznesowych w naszym kraju. Firmy, które otrzymują Złote Statuetki LPB mają jeszcze co roku szanse na dodatkowe nagrody – Diamenty do Statuetek. Diamenty przyznawane są tym wszystkim przedsiębiorcom, którzy po otrzymaniu Lidera Polskiego Biznesu nadal utrzymują wysoką dynamikę rozwoju, doskonałe wyniki finansowe, dobrą opinię w środowisku biznesowym i otoczeniu społecznym.

Już po raz czwarty Diament od BCC otrzymała w tym roku firma KREISEL. Tym razem wyróżnienie w zastępstwie przebywającego na Litwie (w spółce-córce KREISEL Vilnius) prezesa Szczepana Gawłowskiego odebrał Dyrektor Marketingu firmy, a zarazem Sekretarz Zarządu KREISEL Krzysztof Baran.

26.06.2006