Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Firma na Medal 2005

 

22 listopada 2005 w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbył się VI finał konkursu FIRMA NA MEDAL oraz uroczystość wręczenia statuetek BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU. Jedną z nagród – wyróżnienie specjalne otrzymała firma KREISEL za wspieranie Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce.

Firma na Medal to coroczne wyróżnienie przyznawane firmom projektowym, wykonawczym, producentom materiałów i technologii budowlanych, za szczególne osiągnięcia w zakresie racjonalnego projektowania, rzetelnego wykonawstwa oraz za wdrażanie nowoczesnych produktów, rozwiązań materiałowych i technologicznych, służących rozwojowi budownictwa sportowego w Polsce. Wyróżnienie jest także przyznawane inwestorom za wyjątkowe zaangażowanie w budowę lub modernizację obiektów sportowych, aktywność i dużą odpowiedzialność w prawidłowym przebiegu procesu inwestycyjnego oraz użytkownikom za wzorowe utrzymanie obiektów.

Konkurs Firma na Medal to jeden z najważniejszych elementów Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce. Patronat nad Programem sprawuje m.in. Polski Komitet Olimpijski, a Mecenasem Strategicznym Programu jest od tego roku firma KREISEL. I właśnie wspieranie Programu połaczone z zaangażowaniem firmy na rzecz rozwoju bazy obiektów sportowych w naszym kraju zostało docenione przez organizatorów konkursu i wyróżnione specjalną nagrodą Firmy na Medal 2005.

Więcej informacji na temat nagród, programu i działań na rzecz budownictwa sportowego w Polsce - na stronie Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej. Zapraszamy!

08.12.2005