Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Fuga Impresja - Dobry Wybór 2005

 

Miesięcznik ‘Podłogi i Ściany’ rozstrzygnął trzecią edycję konkursu ‘Dobry Wybór 2005’. W kategorii chemii budowlanej wyróżnienie otrzymał produkt firmy KREISEL – FUGA DE LUX Impresja.

Do rywalizacji w konkursie stanęło 87 produktów zgłoszonych przez 36 firm. Zwycięzców typowała redakcja miesięcznika ‘Podłogi i Ściany’ oraz specjaliści z danej branży. Oceniano nie tylko innowacyjność i jakość produktu, ale także jego walory użytkowe i wzornicze. Wybrane produkty, zdaniem jurorów, zasługują na uwagę przede wszystkim architektów, inwestorów oraz wykonawców.

W kategorii ‘Chemia budowlana’ wyróżnienie przypadło produktowi firmy KREISEL – FUGA DE-LUX Impresja. Jest to profesjonalna zaprawa do spoinowania o zmniejszonej nasiąkliwości, stosowana do ściennych i podłogowych płytek ceramicznych, szklanych luksferów oraz kamienia naturalnego i sztucznego niepodatnego na przebarwienia. Jurorzy konkursy Dobry Wybór 2005 zwrócili ponadto uwagę na szeroką paletę barw, w jakiej występuje Fuga Impresja. Więcej szczegółów na temat produktu – na podstronie PRODUKTY.

05.05.2005