Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Herkules Roku 2005

 

Polski Herkules 2005 w branży budowlanej – tym mianem może od 1 grudnia poszczycić się firma KREISEL. Nagrodę Polskiego Herkulesa 2005 oraz Budowlaną Firmę Roku za Strategię Marketingową 2005 firma otrzymała podczas Gali Budowlanej Firmy Roku w siedzibie BCC w Warszawie.

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane corocznie przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika „Kalejdoskop Budowlany” producentom, firmom wykonawczym, generalnym wykonawcom inwestycji oraz organizacjom i stowarzyszeniom budowlanym za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym. W ramach wyróżnienia przyznawane są także wyróżnienia specjalne – szefom firm i organizacji – za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe oraz szefom marketingu – za strategię marketingową. Nagroda ta jest także nominacją do najbardziej prestiżowych nagród Polskich Herkulesów. Od dwóch lat Budowlaną Firmę Roku otrzymywała firma KREISEL (prezes Szczepan Gawłowski za skuteczne zarządzanie firmą i Krzysztof Baran za strategię marketingową). W tegorocznej edycji KREISEL otrzymał nagrodę za działania marketingowe, a także…

…najważniejszą z nagród – czyli Polskiego Herkulesa 2005. Ten tytuł i statuetka przyznawane są firmom, organizacjom i ich szefom za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej oraz osobom, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa. Nagrodę Polskiego Herkulesa otrzymało w tym roku 6 firm, w tym KREISEL, a w imieniu firmy osobiście odebrał ją Prezes Zarządu Szczepan Gawłowski.

08.12.2005