Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Medal BCC dla RENOGRUNTU 410

 

W poniedziałek 23 października 2006 w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich Business Centre Club w XIII Edycji tego prestiżowego konkursu. Jednym z laureatów okazała się firma KREISEL i jej nowy produkt – nowoczesna wylewka samopoziomująca RENOGRUNT 410.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców oraz promowanie wysokiej jakości towarów i usług oferowanych przez polskie firmy. Od 2000 roku w półrocznych odstępach organizowane są dwie równoprawne edycje Medalu Europejskiego, oddzielnie dla wyrobów, oddzielnie dla usług. Nominowany wyrób (lub usługa) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest także dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty oraz sposób w jaki firma wykorzystuje możliwości, jakie daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej.

W XIII Edycji Medalu Europejskiego nagrodzona została (już po raz piąty) firma KREISEL Technika Budowlana. Poprzednie Medale KREISEL otrzymał w 2000 roku za system dociepleń TURBO, w 2002 roku za zaprawę klejącą MULTI, w 2003 za zaprawę do spoinowania FUGA DE-LUX Impresja, a w ubiegłym roku za tynk mozaikowy MOZATYNK-S. W tegorocznej XIII Edycji Medalem Europejskim nagrodzono wylewkę samopoziomującą RENOGRUNT 410. To produkt dla tych wszystkich, którzy prowadzą remont lub budowę domu, mieszkania czy biura i są na etapie wykonywania idealnie równej i gładkiej warstwy podłogowej. Może on być stosowany do wyrównywania powierzchni zarówno w przypadku nowych, jak i modernizowanych podłóg i innych elementów. Istotną cechą tej wylewki jest możliwość zastosowania do wyrównywania podkładów podłóg ogrzewanych. Ważną zaletą RENOGRUNTU 410, docenioną także przez komisję Medalu Europejskiego, jest to, że nowa wylewka jest produktem nie zawierającym kazeiny, w związku z czym nadaje się doskonale do wszelkich obiektów użyteczności publicznej (szpitale, ośrodki zdrowia, żłobki, przedszkola, itp.).

„- Wyróżnienie Medalem Europejskim dla RENOGRUNTU-410 jest podobnie jak rok temu MOZATYNKU-S, kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości i walorów użytkowych naszych produktów. Mamy nadzieję, że dzięki tego typu wyróżnieniom produkty z logo KREISEL będą cieszyły się dużym zaufaniem naszych klientów i będą jeszcze częściej wybierane przez prowadzących remonty i inne prace budowlane” – podsumował Wicedyrektor Marketingu KREISEL Jarosław Muczek.

30.10.2006