Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Medal dla MOZATYNKU

 

W środę 19 października 2005 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich Business Centre Club w XI Edycji tego prestiżowego konkursu. Jednym z laureatów okazała się firma KREISEL i jej produkt – nowoczesny tynk mozaikowy MOZATYNK-S.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców oraz promowanie wysokiej jakości towarów i usług oferowanych przez polskie firmy. Od 2000 roku w półrocznych odstępach organizowane są dwie równoprawne edycje Medalu Europejskiego, oddzielnie dla wyrobów, oddzielnie dla usług. Nominowany wyrób (lub usługa) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest także dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty oraz sposób w jaki firma wykorzystuje możliwości, jakie daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej.

W XI Edycji Medalu Europejskiego nagrodzona została (już po raz czwarty) firma KREISEL Technika Budowlana. Poprzednie Medale KREISEL otrzymał w 2000 roku za system dociepleń TURBO, w 2002 roku za zaprawę klejącą MULTI oraz w 2003 za zaprawę do spoinowania FUGA DE-LUX Impresja. Teraz nagrodzonym produktem został nowoczesny i praktyczny tynk mozaikowy MOZATYNK-S. MOZATYNK służy najczęściej do wykańczania stref cokołowych budynków oraz w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia lub uszkodzenia. Ważną zaletą MOZATYNKU, docenioną także przez komisję Medalu Europejskiego, są wysokie walory estetyczne wynikające z eksponowania różnokolorowego ziarna zatopionego w transparentnej żywicy.

„- Wyróżnienie Medalem Europejskim dla MOZATYNKU-S jest kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości i walorów użytkowych naszych produktów. Mamy nadzieję, że dzięki tego typu wyróżnieniom produkty z logo KREISEL będą cieszyły się dużym zaufaniem naszych klientów i będą jeszcze częściej wybierane przez prowadzących remonty i inne prace budowlane” – podsumował Wicedyrektor Marketingu KREISEL Jarosław Muczek. Wręczenia Medalu Europejskiego dokonali prezes BCC Marek Goliszewski, przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej Medalu Europejskiego Grażyna Majcher-Magdziak oraz gość specjalny - sekretarz Komitetu Integracji Europejskiej minister Jarosław Pietras.

24.10.2005