Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Trzeci Diament BCC

 

W sobotę 18 czerwca na terenie Pałacu w Wilanowie w Warszawie odbyła się tradycyjna coroczna Wielka Letnia Gala BCC. Podczas Gali, jak co roku, laureaci Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymali dynamikę rozwoju swoich firm otrzymywali Diamenty do tej Statuetki. Już trzeci z rzędu Diament został przyznany firmie KREISEL.

Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club otrzymują co roku najlepsze polskie firmy, charakteryzujące się dynamiką rozwoju, wzrostami sprzedaży i zysku, a także działalnością charytatywną oraz dobrą opinią w środowisku biznesu i w otoczeniu społecznym. Corocznie BCC przyznaje także laureatom Lidera Polskiego Biznesu dodatkowe wyróżnienia - Diamenty do Statuetki. Są one potwierdzeniem, że firma po przyznaniu prestiżowej nagrody Lidera, utrzymała wysoką dynamikę rozwoju i nadal uzyskuje doskonałe wyniki finansowe.

Już trzeci z rzędu Diament BCC otrzymała podczas sobotniej Gali firma KREISEL i jej prezes Szczepan Gawłowski. Prezes, który osobiście odebrał nagrodę, podkreślił, że jest to w tym roku wyróżnienie szczególne. To dlatego, że otrzymujemy je za rok 2004 - wyjątkowo trudny dla całej branży budowlanej, który mimo niepokoju na rynku firma KREISEL zakończyła kolejnym sukcesem sprzedażowym - podsumował prezes Gawłowski.

22.06.2005