Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Złoty Medal BUDMA 2005

 

Już po raz piąty produkt firmy KREISEL został nagrodzony najbardziej prestiżową nagrodą budowlaną - Złotym Medalem MTP BUDMA 2005. Tym razem wśród 19 nagrodzonych produktów znalazła się nowoczesna zaprawa murarska Zaprawa Termoizolacyjna 120.

Co roku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu odbywa się rozstrzygnięcie konkursu na Złoty Medal MTP BUDMA. Tradydcyjnie też uroczyste rozdanie nagród odbywa się w pierwszy dzień targów, a wyróżnianie są najlepsze produkty budowlane zgłoszone przez ich wytwórców. W tym roku wyróżniono 19 firm -wśród których znalazł sie już po raz piąty KREISEL Technika Budowlana. Nagrodzonym produktem była tym razem Zaprawa Termoizolacyjna 120.

Jest to nowoczesna, wydajna, łatwa w stosowaniu, mrozo i wodoodporna zaprawa murarska. Jej podstawową zaletą jest zawartość perlitu, materiału pochodzenia wulkanicznego, który ma wysoką izolacyjność cieplną (porównywalną ze styropianem) oraz jest ognioodporny. Zaprawa z dodatkiem perlitu nabiera jego właściwości i stąd też Zaprawa 120 jest przeznaczona jest do murowania i łączenia elementów o wysokich właściwościach termoizolacyjnych. Dzięki zastosowaniu tej zaprawy można pozbyć się mostków termicznych w przegrodzie budowlanej.

02.02.2005