Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Złoty Tytan Biznesu dla KREISEL

 

W piątek 2 czerwca podczas spotkania z okazji 13-tej rocznicy powstania Wielkopolskiego Klubu Kapitału wręczono Filary i Tytany Wielkopolskiego Biznesu. Prestiżowy Złoty Tytan Biznesu w kategorii Partnerskiej Solidności w Interesach otrzymała firma KREISEL i jej prezes Szczepan Gawłowski.

Firma KREISEL była już 3-krotnie nagradzana przez Wielkopolski Klub Kapitału (czołową organizację biznesową z regionu) Filarami i Tytanami Biznesu. Pewnym ukoronowaniem tych nagród jest specjalny Złoty Wielkopolski Tytan Biznesu, który firma otrzymała w kategorii Partnerskiej Solidności w Interesach. Statuetkę Tytana osobiście odebrał założyciel i Prezes Zarządu firmy KREISEL Szczepan Gawłowski.

Prezes Gawłowski uważa tę nagrodę za ważne wyróżnienie dla firmy, jako, że wysoko ceni sobie miano solidnego partnera. „- Zdajemy sobie sprawę jakie znaczenia ma w biznesie solidność, rzetelność i partnerstwo. Jeszcze niespełna 10 lat temu KREISEL miał niespełna 100 kontrahentów, teraz Grupa KREISEL w całej Polsce ma ponad 2000 partnerów i klientów, wśród których są m.in. czołowi gracze na szeroko pojętym rynku materiałów budowlanych” – podkreśla prezes Gawłowski. „- I na pewno fakt, że odnieśliśmy sukces zawdzięczamy przede wszystkim temu, że byliśmy zawsze solidnym partnerem w interesach" - podsumował Szczepan Gawłowski.

13.06.2006