Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2007-2008

 

Diamentowy Kreisel

W sobotę 21 czerwca na Letniej Wielkiej Gali BCC 2008 firma Kreisel Technika Budowlana odebrała już szósty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Więcej

Statuetka za przedsiębiorczość

Prezes Szczepan Gawłowski oraz firma KREISEL Technika Budowlana uhonorowani zostali prestiżową Nagrodą im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w nowej kategorii PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ w branży „Budownictwo".

Więcej

Gazela Biznesu dla firmy KREISEL

Firma KREISEL Technika Budowlana została wyróżniona jedną z trzech Super Gazel. Jest to nowa formuła wyróżnienia dla firm, które na przestrzeni ostatnich 7 lat mają nieprzerwaną dynamikę rozwoju finansowego. Ponadto firma uzyskała także bieżący tytuł Gazeli Biznesu. Nagrodę tę wręczono dyrektorowi marketingu firmy podczas uroczystej gali, która odbyła się 14 stycznia w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Więcej

Wyróżnienie dla fugi KREISEL

Na uroczystej gali w hotelu Polonia Palace w Warszawie, 18 marca 2008 roku, odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w organizowanym przez redakcję miesięcznika ‘Podłogi i Ściany' konkursie pod nazwą ‘Podłogi i Ściany - Dobry Wybór 2008'.

Więcej

Złota statuetka dla KREISEL

Firma Kreisel Technika Budowlana otrzymała jedną z dziesięciu statuetek Złotego Buildera. To szczególne wyróżnienie przyznane zostało przez miesięcznik Builder swoim najlepszym klientom i partnerom z okazji 10-lecia istnienia magazynu.

Więcej

Złoty Tytan Biznesu 2007

W piątek 1 czerwca podczas spotkania z okazji 14-tej rocznicy powstania Wielkopolskiego Klubu Kapitału wręczono Filary i Tytany Wielkopolskiego Biznesu. Złoty Wielkopolski Tytan Biznesu w kategorii Partnerskiej Solidności w Interesach otrzymała firma KREISEL i jej prezes Szczepan Gawłowski.

Więcej

Budowlana Marka Roku 2006

KREISEL w czołówce marek budowlanych w Polsce! W najnowszym rankingu Budowlana Marka Roku 2006 prowadzonym przez ASM Centrum Badań i Analiz ogłoszonym podczas BUDMY 2007 marka KREISEL została uznana za 7. markę w polskiej branży budowlanej! Dodatkowo w podrankingach związanych bezpośrednio z naszą ofertą plasowaliśmy się zawsze w czołówce.

Więcej

Kupiec Roku 2006

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2007 firma KREISEL została po raz drugi z rzędu nagrodzona tytułem Polskiego Kupca Roku w Branży Materiałów Budowlanych. Nagrodę w roku 2007 wręczał szef resortu budownictwa Andrzej Aumiller.

Więcej