Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Budowlana Marka Roku 2006

 

KREISEL w czołówce marek budowlanych w Polsce! W najnowszym rankingu Budowlana Marka Roku 2006 prowadzonym przez ASM Centrum Badań i Analiz ogłoszonym podczas BUDMY 2007 marka KREISEL została uznana za 7. markę w polskiej branży budowlanej! Dodatkowo w podrankingach związanych bezpośrednio z naszą ofertą plasowaliśmy się zawsze w czołówce.

Podczas BUDMY 2007 zostały ogłoszone wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2006 i Dystrybutor Roku 2006 - największego i najbardziej prestiżowego badania popularności marek budowlanych w Polsce prowadzonego już od 6 lat przez ASM - Centrum Badań i Analiz z Kutna. W rankingu uhonorowane zostały te marki, które ankietowani wskazali jako marki wysokiej jakości, najbardziej znane, najbardziej dostępne na rynku oraz najczęściej wybierane przez klientów w 2006 roku. Co najważniejsze, wartość rankingu jest tym wyższa, że badanie przeprowadzane było wśród dystrybutorów - jako głównego i najbardziej wiarygodnego źródła informacji o materiałach budowlanych.

W najważniejszym rankingu - Budowlana Marka Roku 2006, podsumowującym wszystkie podrankingi, marka KREISEL znalazła się na wysokim 7. miejscu, a trzeba pamiętać, że brano pod uwagę cały sektor budowlany, tak więc np. producentów okien, drzwi, cegieł, farb, armatury, itp. W 22 podrankingach specjalistycznych (grupach asortymentowych)uplasowaliśmy się we wszystkich związanych z naszą ofertą! I tak jesteśmy:

  • na 3. pozycji wśród producentów systemów ociepleń
  • na 4. pozycji wśród producentów klejów do glazury
  • na 3. pozycji wśród producentów tynków dekoracyjnych
  • na 9. pozycji w masach i gładziach szpachlowych
  • na 2. pozycji w gotowych zaprawach murarskich i tynkarskich
  • na 3. pozycji w posadzkach sampoziomujących

Warto jeszcze dodać, że wspólnie z rankingiem Budowlana Marka Roku prowadzony był ranking Dystrybutor Roku 2006. I tutaj w kategorii "market budowlany" zwycięzcą okazała się sieć CASTORAMA (przed OBI i Praktikerem), a w kategorii "sieć hurtowni budowlanych"najlepsza okazała się sieć Polskie Składy Budowlane SA (przed BUD-MAT i Budohurt SA). Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Co ważne wszyscy dystrybutorzy z czołówki polskiego rynku to także czołowi partnerzy firmy KREISEL, z którymi współpraca od lat układa się doskonale.

Uroczystość wręczenia wyróżnień najlepszym markom roku 2006 odbyła się podczas BUDMY 2007 w Poznaniu. Odbierający nagrodę w imieniu firmy KREISEL - Sekretarz Zarządu Krzysztof Baran podkreślł, że nasza wysoka pozycja w rankingu ASM to najważniejszy dowód, że strategia budowania silnej marki KREISEL jest skuteczna. "- Ale nie tylko strategia marketingowa, a także wysoka jakość produktów i dobre kontakty z klientami - dystrybutorami, to wszystko zostało zauważone przez organizatorów rankingu oraz przez respondentów ASM. To cieszy, ale też zobowiązuje do utrzymania wysokiego poziomu" - podkreślił na koniec Krzysztof Baran.

02.02.2007