Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Gazela Biznesu dla firmy KREISEL

 

Firma KREISEL Technika Budowlana została wyróżniona jedną z trzech Super Gazel. Jest to nowa formuła wyróżnienia dla firm, które na przestrzeni ostatnich 7 lat mają nieprzerwaną dynamikę rozwoju finansowego. Ponadto firma uzyskała także bieżący tytuł Gazeli Biznesu. Nagrodę tę wręczono dyrektorowi marketingu firmy podczas uroczystej gali, która odbyła się 14 stycznia w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Miano Gazeli Biznesu uzyskują firmy, które preferują solidność i jawność działania. O sile rankingu decydują także rygorystyczne kryteria obejmujące wyniki z trzech lat, co powoduje, że przedostanie się przez sito selekcji nie jest łatwe. O miejscu na liście decyduje dynamika rozwoju, potwierdzona wynikiem finansowym.

Zestawienie takich przedsiębiorstw przygotowała firma Coface Poland. W tym roku tytuł ten otrzymało aż 3795 przedsiębiorstw, o 400 więcej niż prze rokiem.

Co ciekawe do rankingu Gazel Biznesu firmy nie zgłaszają się same. Wyłania je specjalny zespół ekspertów, który analizuje kondycje polskich firm. W 2007 roku analitycy sprawdzili ponad 20.000 bilansów przedsiębiorstw i m. in. na tej podstawie wyłonili zwycięzców.

W rankingu regionów Wielkopolska wypadła bardzo dobrze. Obok Mazowsza i Śląska tu znajduje się najwięcej firm zasługujących na tytuł Gazela Biznesu.

21.01.2008