Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Kupiec Roku 2006

 

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2007 firma KREISEL została po raz drugi z rzędu nagrodzona tytułem Polskiego Kupca Roku w Branży Materiałów Budowlanych. Nagrodę w roku 2007 wręczał szef resortu budownictwa Andrzej Aumiller.

Kupiec Roku w branży materiały budowlane – to coroczna nagroda przyznawana z inicjatywy Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich i Word Trade Center Poznań. Tym razem patronat nad nagrodami objął Minister Budownictwa, Minister Gospodarki, a wśród nominujących byli m.in. Urzędy Marszałkowskie, Grupa PSB oraz MTP.

Po raz drugi z rzędu Kupcem Roku w branży budowlanej została firma KREISEL, której nagrodę wręczał osobiście obecny na uroczystości Minister Budownictwa Andrzej Aumiller. Odbierający w imieniu Prezesa Szczepana Gawłowskiego, Sekretarz Zarządu Krzysztof Baran podkreślił, że wyróżnienie Kupcem Roku po raz drugi z rzędu, to dowód tego, że firma jest niezmiennie dużym i cenionym partnerem dla wszystkich kontrahentów, a także silną marką liczącą się na rynku budowlanym.

01.02.2007