Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Złoty Tytan Biznesu 2007

 

W piątek 1 czerwca podczas spotkania z okazji 14-tej rocznicy powstania Wielkopolskiego Klubu Kapitału wręczono Filary i Tytany Wielkopolskiego Biznesu. Złoty Wielkopolski Tytan Biznesu w kategorii Partnerskiej Solidności w Interesach otrzymała firma KREISEL i jej prezes Szczepan Gawłowski.

Firma KREISEL była już 4-krotnie nagradzana przez Wielkopolski Klub Kapitału (jedną z największych organizacji biznesowych z regionu) Filarami i Tytanami Biznesu. W ubiegłym roku KREISEL otrzymał specjalny Złoty Wielkopolski Tytan Biznesu w kategorii Partnerskiej Solidności w Interesach, a w 2007 roku ten tytuł pononie trafił w ręce Prezesa Zarządu KREISEL Szczepana Gawłowskego, któryn osobiście odebrał tę statuetkę.

Podobnie jak w poprzednim roku, odbierając nagrodę Prezes Gawłowski podkreślił jak duże znaczenie ma właśnie "partnerska solidność". Ta solidność, to partnerstwo i to zaufanie kontrahentów, zaniem Gawłowskiego, pozwoliło zbudować sukces firmy i marki KREISEL w Polsce. Co warto podkreślić, firma zbliża się właśnie do 15-lecia działalności na polskim rynku i w ten jubileusz może wejść z podniesionym czołem jako solidny i rzetelny partner w każdym biznesie - podsumował Prezes Gawłowski.

07.06.2007