Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2009-2011

 

Godło TERAZ POLSKA po raz drugi

Z wielką radością informujemy, że podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Warszawie, w dniu 06 czerwca 2011 roku firma KREISEL Technika Budowlana po raz drugi w historii odebrała prestiżową nagrodę w XXI edycji Konkursu "Teraz Polska" na Najlepsze Produkty.

Więcej

ZŁOTY KASK dla maszynowego tynku gipsowego 651L

Firma KREISEL została uhonorowana jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży budowlanej - Godłem Złoty Kask za produkt maszynowy tynk gipsowy lekki 651L

Więcej

Złoty Herkules dla KREISEL

Szczepan Gawłowski, prezes firmy Kreisel, został uhonorowany Złotą Statuetką Polski Herkules 2009. Wyróżnienie przyznawane jest przez miesięcznik Builder za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej.

Więcej

Platynowa Kielnia od "Profili"

Ogólnopolski dwutygodnik budowlany "Profile" przyznał Platynową Kielnię Szczepanowi Gawłowskiemu, prezesowi KREISEL Technika Budowlana. Prezes odebrał ją podczas uroczystej gali z rąk Wiesława Wójcika, redaktora naczelnego pisma.

Więcej

Nagroda im. E. Kwiatkowskiego dla KREISEL

W czwartek 6 czerwca Szczepan Gawłowski, prezes KREISEL Technika Budowlana, podczas Kongresu Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odebrał osobiście Nagrodę im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

Więcej