Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Godło TERAZ POLSKA po raz drugi

 

Z wielką radością informujemy, że podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Warszawie, w dniu 06 czerwca 2011 roku firma KREISEL Technika Budowlana po raz drugi w historii odebrała prestiżową nagrodę w XXI edycji Konkursu "Teraz Polska" na Najlepsze Produkty.

Uznanie Kapituły zdobył w tegorocznej edycji maszynowy tynk gipsowy lekki 651L, który przeszedł pomyślnie etap badań oraz kontroli jakości przeprowadzonych przez branżowe komisje ekspertów.

"Teraz Polska" to niekomercyjny, konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, są lub mogą stać się wzorem dla innych.
Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny firma KREISEL Technika Budowlana uhonorowana została tym prestiżowym wyróżnieniem świadczącym o wysokim poziomie oferowanych wyrobów. Ale jeszcze większa satysfakcja towarzyszy temu, że nasze zaawansowane produkty i rozwiązania budowlane, takie jak wyróżniony tynk 651 L są tak chętnie wybierane przez naszych klientów.
Dziękujemy za zaufanie, jakim darzą nas Państwo od lat i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by tego zaufania nie zawieść.

06.06.2011